UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak a ilu z tych ton żywności trafiły do Elblążan a ile dla uchodźców? Bo jak na razie to tylko im rozdajecie!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    40
    karo(2022-12-27)
  • Uważasz, że uchodźcy przybyli tu dla " luksusowego żarcia z banku żywności"? Ci ludzie uciekają przed wojną zabierając z sobą często tylko tobołek z bielizną i traumatyczne wspomnienia, które zostaną na całe życie. Życzę Ci, żebyś nigdy w obcym kraju nie musiał korzystać z "banku żywności". Zdrówka po świętach życzę!!!
  • Ty chyba gościu nie wiesz co to wojna, albo jesteś tak głupi że tego nie rozumiesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Ktosgf(2022-12-27)
  • Co innego jest uciekać przed wojną a co innego zebrać o jedzenie. Najlepiej łapę wyciągać po cudze!!!!! Ja na to ciężko zapracowałam bo nikt mni na to nie dał!!! A oni zamiast siedzieć na czterech literach to do roboty!!!! Pracy jest dużo tylko się nie chce iść do roboty!!!!
  • Nikt Ci nie odbiera na siłę żarcia od gęby! Najedz się do syta a to czego nie zmieścisz wyrzucić do kosza lub podziel się z potrzebującymi. Cieszę się że pomogłem zrozumieć tekst i rozwiałem Twoje obawy.
  • Wolę dać to schronisku albo kotom wolnozyjacym niż darmozjadom którzy na alkohol i fajki mają ale na jedzenie to już nie!!!!!
Reklama