UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeczytałem, przed chwilą ofertę, którą zamieścił portal pod tytułem: "Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z widokiem na Zalew Wiślany". Jak pamiętam, p. Macierewicz, jeszcze wciąż na stanowisku wiceministra, zapewniał w wywiadach, że przekop jest niezbędny ze względu na jego strategiczne i militarne znaczenie. Proponuję, by ABW zajęła się ofertami, które z pewnością napłyną. Należy sprawdzić oferentów, jeżeli chodzi o kraj pochodzenia i pod kątem możliwych powiązań ze służbami tajnymi Rosji, Korei Płn. , Chińskiej Republiki Ludowej, a nawet Kuby. Myślę, że mojej uwadze przytakną wszyscy sympatycy znawcy spisków wszelakich, najlepszego po obu stronach Wisły, który teraz martwi się w związku z możliwą redukcją ilości wiceministrów w Rządzie. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    RomanR(2023-06-30)
  • @RomanR - W dwóch przetargach zero ofert. W samorządzie pracują mitomani. Nie obniżymy ceny bo atrakcyjna. Już rura im zmiękła. Teraz będą rokowania prowadzić. A prezentacje video i artykuły sponsorowane kosztują. Mieszkańców gminy.
  • @RomanR - Ten przekop ma duże strategiczne znaczenie, ale dla Rosji (pomyślcie w ten sposób)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    ­­­­­­Np.(2023-06-30)
  • @­­­­­­Np. - Chodzi mi w poście o to, że różne kraje mogą być zainteresowane mieszkaniem, z którego widać Zalew, a tam można obserwować przepływające okręty, nie tylko jachty czy łodzie lub kutry rybackie. P.Macierewicz o okrętach mówił, nawet podwodnych, co już ongiś na tym portalu było wyśmiane. Lecz, kto wie... ? Może jakieś wodoloty z piechotą terytorialną na pokładzie? Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    RomanR(2023-06-30)
Reklama