UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • „Skuli mnie kajdankami przy dziecku”. TV Republika UJAWNIA relację kolejnej zatrzymanej urzędniczki! „Zostałam zatrzymana przez ABW w liczbie kilkunastu funkcjonariuszy, którzy 26 marca 2024 roku wkroczyli do mojego domu i na oczach obudzonego dziecka, w atmosferze krzyku i agresji, skuli mnie kajdankami. Chwilę wcześniej - robiąc hałas na całą ulicę - ABW próbowało wyważyć drzwi, mimo iż krzyczałam, aby tego nie robić, bo już schodzę otworzyć. Na moje pytanie czemu akcja jest prowadzona tak agresywnie, zważywszy że nie utrudniam czynności i nie stanowię zagrożenia, funkcjonariusz mi otwarcie powiedział, że oni też woleliby tego tak nie robić, ale otrzymali z góry takie polecenia na odprawie która odbyła się w przeddzień" - napisała we wstrząsającym liście ujawnionym w programie "#Michał Rachoń. Jedziemy" na antenie TV Republika pani Urszula, kolejna z tych aresztowanych urzędniczek Ministerstwa Sprawiedliwości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    Za PO-PSL-SLD-2,50(2024-07-09)
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Co to jest? Czy leci z Tobą pilot?
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Gdybyś wiedział jak wzbogacili się dziennikarze dobrej zmiany przez 8 lat to nie wstawiałbyś takich postów. Też chciałbyś mieć kilka mieszkań w stolicy, kilka działek i letni dom.
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - W TV zarublika mówili nawet o jednym którego torturowani salcesonem a innego zmusili by był trzeźwy 2 tygodnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Salcesjanin i cerata(2024-07-09)
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Ty wiesz że podczas interwencji pisowskiej policji życie straciło ponad 100 osób. Wiele kobiet torturowano na porodówkach. Część z nich przypłaciła to życiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Wtedy było ok ?(2024-07-09)
Reklama