UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • „Uśmiechnięty” prokurator od Bodnara, odmówił kobiecie kontaktu z rodziną. „Nie miałam też czystej bielizny”. "Talon na paczkę z ubraniami, który wysłałam do domu, prawie miesiąc leżał w prokuraturze. Został przekazany rodzinie dopiero po interwencji adwokata. Prokurator odmówił mi kontaktu telefonicznego z dzieckiem i z mężem. Brak kontaktu i wieści od rodziny jest najtrudniejszy do zniesienia... " - relacjonuje p. Urszula, kolejna z zatrzymanych urzędniczek MS, przy sprawie wokół Funduszu Sprawiedliwości. Fragmenty jej relacji publikuje dziś Telewizja Republika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Za PO-PSL-SLD-2,50(2024-07-09)
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Towarzyszu polexit nie ten temat-w kc pis nie uczyli czytać/myśleć pewnie też nie/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Mama Karoliny(2024-07-09)
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Uczciwi nie mają się czego bać
  • @Za PO-PSL-SLD-2,50 - Pamiętam wiele wypowiedzi Zbigniewa Ziobry, a jedna z nich brzmiała tak, że "uczciwi ludzie nie mają się czego bać". Jeżeli pan Ziobro i jego koledzy są ludźmi uczciwymi, to nie mają się czego bać - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia były premier Leszek Miller.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Oszustów pod sąd(2024-07-09)
  • @Oszustów pod sąd - a był w tej bajce smok ?
  • @Oszustów pod sąd - ale to wszystkich pod sąd czemu tylko z jednej partii? chyba że jedna jest szlachetna i spawiedliwa i nigdy nic nie kradli i jedli szczaw i mirabelki a nie osmiorniczki a druga to złodzieje lichwiarze i przepalają benzyne i niszczą klimat a trzeci to rycerze w zbrojach ze złota w bmkach i toyotach priusach od pana toyody made in japan
Reklama