UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widać tylko droga sądową możba coś wywalczyć. Może trzeba w ten sam sposób postąpić z tym wiecznie latającym i warkoczącym samolotem? W ten piątek latał aż do godz 21.Wczoraj też warczał. Może Porteł napisze coś o tej sprawie?
  • Warczysz to ty. Lotnisko było i będzie. Trzeba było nie mieszkać przy lotnisku. A nawet w Elblągu.
  • Twoje posty są nękające - do sądu?
  • Cisza nocna zaczyna się o 22!!!! A jak twoje dzieciaki drasie komuś pod oknem do 22 to jest dobrze?!!!!!
  • A niby jakie korzyści są dla Elbląga z tego latania samolotu przez cały weekend? Poza rozrywką dla kilkudziesięciu zamożnych miłośników - spadochroniarzy? Zmniejszyłabym częstotliwość tych lotów, bo jak zostaję w weekend w Elblągu, to mimo że nie mieszkam przy lotnisku, to warkot samolotu słyszę przez cały dzień. Mi się nie należy odpoczynek?
  • Samolot przeszkadza! jesteście śmieszni... raczej ciągle nad Tobą nie lata
  • Zgadzam się. Ten samolot, to rozrywka dla nielicznej grupy a całe miasto ma tego słuchać. To niebywałe. W weekend my też chcemy odpocząć, pojeździć na rowerze, pospacerować. A tu się nie da. Ten dźwięk jest taki drażniący. Nawet przy zamkniętych oknach słychać. Gdyby to było sporadycznie, od czasu do czasu. Ale to przecież lata od rana do wieczora. Czy ludzie odpowiedzialni za nasze miasto tego nie słyszą? Chyba nie, bo przez 7 lat na to pozwalają. Czas chyba postąpić, jak mieszkańcy w tym artykule.
  • Mam was dość, narzekacze wszystko dosłownie wszystko wam przeszkadza. po co samolot i spadochrony dla małej grupy osób? Idź zapłać i skocz, po co baseny w Elblągu przecież połowa z nas i tak pływać nie potrafi, po co kina, filmy w telewizji pokazują tylko po co rynek są biedronki, po co kościoły pomodlic się w domu mozna. Zaorajmy te miasto najlepiej
  • Jak Ty nic nie rozumiesz.
  • Siedzisz i się tym ryjesz. Nie myśl o tym, spuśc powietrze, te samoloty nie sa takie straszne. Ja je słyszę przez sekundę, chociaż mieszkam niedaleko lotniska, bo sie z tym tak nie brandzluje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Spokojnie(2024-07-09)
  • ja mieszkam niedaleko lotniska i latają mi na głową cały dzień i jakoś nie narzekam!!!!!
Reklama