UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest i będzie nas więcej..... Wybory to pokażą, do tej pory prawdziwi POLACY zrozumieją co się obecnie dzieje. Nawet nie zadawanie lekcji domowych nie pomoże. Narazie rodzice moze się pocieszą i to wiadomo chcą w ten sposób kupić młodych, ale jak zobaczycie, że Wasze dzieci nie rozwijają umysłu prawidłowo, to zrozumiecie, że chodzi o ciemnogród w kraju, tabletki dzień po takie młode sobie kupią 15 latki już????naprawdę???? to dopiero będzie DRAMAT. Wspomnicie moje słowa, a stara nie jestem.... Hashtagi: #Elblazanka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Polka1(2024-01-25)
  • @Polka1 - "tabletki dzień po takie młode sobie kupią 15 latki już????naprawdę???? to dopiero będzie DRAMAT. " No właśnie ! A powinna jedna z drugą urodzić ! Na przykład dzieciątko personela naziemnego co to ją tak wykochał gdyż go kusiła diablica ! "Wspomnicie moje słowa, a stara nie jestem.... " Najwyraźniej głupota nie jest związana jedynie z wiekiem i demencją. Przed położeniem się spać koniecznie ucałuj od wszystkich portret moherka żoliborskiego, choć jako kobieta, podobnie jak GM, nie masz u balbiny szans... !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    GłębokaMyśl(2024-01-26)
  • @GłębokaMyśl - Opłacony???żeby tak ubliżać??pomodlę się za Ciebie Hashtagi: #Polka1
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Elblążanka.....(2024-01-27)
Reklama