UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • To czyste kuriozum, pamiętam jak kiedyś na moim osiedlu chłop zadzwonił na policję, że mu rower ukradli. W wyniku śledztwa ustalono że kradziony rower pochodził z kradzieży, a zgłaszający wcześniej go sprzedał na rynku. Tak jak tutaj, podrzucili nam szerszenie do domu i teraz krzyczą gdzie jest straż miejska, prezydent i reszta służb. Kabaret moralnego niepokoju będzie miał nadal dzięki poprzedniej władzy godziny świetnych skeczy do zrobienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Matteoo777(2025-04-23)
  • Brawo panowie. Tak trzymać.
  • Zdziech ubrał się w ornat i teraz dba o bezpieczeństwo. Paść można :))))))) Kiedyś tak nie dbał. Jasne, że budują atmosferę strachu, robili to przed całe lat jak to PIS
  • @Nie prawy,ale sprawiedliwy. - Zapoznaj się dokładnie jak to było ze "sprzedawaniem" wiz a nie powielaj krzykaczy. Za PIS cudzoziemcy przyjeżdżali. mieli dokumenty, byli do zidentyfikowania. Otwierali bary czy inne interesy. Szli do pracy do prywatnych firm których właściciele byli z tego powodu zadowoleni. Teraz, nie za PIS, czeka nas problem zgoła inny, nieprzewidywalny. I nie jest to szerzenie nienawiści jak to niektórzy próbują interpretować. Poza tym mamy przykłady z innych krajów.
  • @cenzura_to_bzdura - Mój został usunięty, kiedy napisałam, że Europa skręca w prawo.
  • ... a na Grunwaldzkiej... ?... - na Grunwaldzkiej według obecnej władzy to tylko incydent.... nic strasznego.
  • @Obłuda - leżąc z drinem na leżaku NIE robię zdjęć cudzym dzieciom. Architektura placów zabaw też mnie nie interesuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    9
    8
    Nie prawy,ale sprawiedliwy.(2025-04-23)
  • @Nie prawy,ale sprawiedliwy. - Temat wiz, i tak już wystarczająco kompromitujący dla obecnego rządu, to jedno. Ale prawdziwy żal budzi coś innego - przeprane umysły przez lewicowe i liberalne media, zwłaszcza w kontekście referendum. Wtedy należało odpowiednio zagłosować. Wtedy był czas, by wyrazić sprzeciw wobec kierunku, który zbliża nas do chaosu. Ale nie. Wolicie, drodzy liberalni wyborcy, wierzyć w puste hasła o tolerancji i równości. Wierzyć w świat bez granic, bez konsekwencji, bez refleksji. Świat, w którym wszystko wolno, byle brzmiało dobrze i wyglądało ładnie w nagłówku. Nie zauważacie zbliżającego się niebezpieczeństwa. Nie chcecie widzieć, że historia Zachodu to nie bajka o postępie, tylko kronika błędów powtarzanych przez ślepych idealistów. Wieloletnia idiokracja zbiera dziś swoje żniwa. Doświadczenia innych was niczego nie nauczyły. Żyjecie w pacyfistycznej iluzji, w wygodnej utopii spod znaku „róbta co chceta”. W świecie, gdzie wszystko jest względne - oprócz waszego samozadowolenia. I tak właśnie dochodzimy do paradoksu naszych czasów: Moralność stała się cnotą - dopiero wtedy, gdy robi się za późno.
  • Cicho być
  • Ja mam atmosferę strachu przed tymi radnymi…
  • @Nie prawy,ale sprawiedliwy. - Fobia to też choroba
  • @Szlaban - Mówisz o tych POwcach którzy chcieli opiłowac katolików, dorzynac watahy i postępować według prawa tak jak to oni w swoich głowach interpretują?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    7
    8
    Głębokie zaniepokojenie(2025-04-23)
Reklama