UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chyba najdroższe w utrzymaniu samoloty na świecie, do tego wysoce awaryjne - skarbonka bez dna.
  • Ale expert to porównaj sobie dzisiejsze samochody też g.. drogie awaryjne a nie widzę żeby ktoś jeździł golfem 2 bo młotkiem można naprawić, spójrz na osiągi inne kwestie, myśl trochę to nie boli, chociaż od elblążan wymagać myślenia nie można, jacy mieszkańcy takie miasto Hashtagi: #Patriota
  • A ty skąd jesteś? Ja jestem elblążaninem, ale nie mam kompleksów (nawiasem trzykrotne mieszkałem po kilka lat w innych miastach).
  • Ale co tu porównywać? Ten samolot w założeniu miał być wielozadaniowy a jak wiadomo jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. W użytkowaniu jest koszmarnie drogi wychodzi na to, że godzina lotu tego czegoś kosztuje 36000 dolarów. Elektronika, którą jest nafaszerowany jest bardzo zawodna, więc więcej czasu spędza w naprawie niż latając. Skoro jesteś taki ekspert, to porównaj to proszę do innych tego typu produkcji, a nie głupoty piszesz o osiągach i porównujesz do samochodów.
  • Widziałeś kiedyś wyścigowego tir-a?
  • Tak widziałem wyścigowego TIR'a - z Białorusi. Pędził dużo, dużo ponad moje 110 na S7.Jeżdżąca śmierć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ­­­­­­Np.(2023-02-16)
Reklama