UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • niech sie cieszy ze mial kran pod reka zeby ubyc dlonie
  • Dokladnie. Ja w zeszłym roku urodziłam w tym szpitalu. Przez trzy dni leżałam w zakrwawionej pościeli z moja córeczka, bo salowe twierdziły, ze nie maja pościeli na zmianę i nie raczyły tej brudnej wyprać. Dobrze, ze wzielam z domu koce to chociaz tak się ratowałam. Składki są ogromne, a to co otrzymują ludzie jak już są zmuszeniu do korzystania z NFZ jest smiechu warte.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Śmiech przez lzy(2022-03-01)
  • @Śmiech przez lzy - Ta w domu wychodek na dworze, ale w szpitalu pościel co dwie godziny ma być zmieniana. Lepiej jak na Malediwach. Nie może być all inclusive. Musi być tak żeby zwykły szary robol nie o.... Jesli najniższa pensja to 3010 brutto, jest to ok połowa średniej krajowej, i pewnie trzy czwarte z nas ma wynagrodzenie bliżej tych 3010 to jakie standardy mają być.
  • Przykro mi, ze musisz sikać na dworzu, ale to nie znaczy m, ze kobieta po porodzie ma leżeć w brudzie, bo salowe są leniwe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Prawda(2022-03-02)
  • @Śmiech przez lzy - Ty na serio myślisz że panie salowe robią pranie w szpitalu???
Reklama