UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja nie sądzę, że w Elblągu będzie lepiej. Na pewno nie będzie Kolei Nadzalewowej, Wcisła też obiecał bezpośredni pociąg do Warszawy (i gdzie ten pociąg jest?), prawie rok temu został zrobiony I etap ul. Wschodniej i oni przez rok nie potrafili zdobyć pieniędzy na II etap
  • Motorówka kiedyś już okłamał dzieci i rodziców gdy powiedział wy kupcie piłki a ja zbuduję boiska. Oczywiście obietnicy nie zrealizował. Swoją drogą strasznie zakłamany człowiek, teraz mówi że to on zapoczątkował przekop Mierzei Wiślanej i to dzięki peło powstał przekop. Facet odleciał albo beszczelnie łże.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    7
    Lewactwo to stan umysłu(2024-05-06)
  • Hmm, pociąg do Warszawy Wschodniej kursuje z Elbląga codziennie o 8:26.Podróż trwa ok.11 godzin
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    realista79*(2024-05-06)
  • @realista79* - Wiem, że jest taki pociąg, ale chodzi o taki co by ok.4 godzin jechał
  • @Lewactwo to stan umysłu - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
  • @katon - Ależ rozumiem i celnie was oszustów z peło punktuje czego dowodem jest wasza reakcja jak diabła naś wiecona wode. Przypisujecie sobie zasługi innych i beszczelnie przypisujecie sobie czyjas ciezka prace bo sami nie macie kompetencji. jJakis czas temu bezlitosnie obnazyl brak wiedzy i kompetencji w zakresie sportu i obiektow sportowych tego waaszego motorowki trener Wojciech. Motorowka tylko odklepał w mate i cuekł do nory.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Lewactwo to stan umysłu(2024-05-07)
Reklama