UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludku mój naiwny, ludku mój kochany, a senator Wcisło miał być wykopany, I co dzisiaj powiesz mój naiwny bracie, bo senator Wcisła znowu jest w senacie, to samo I teraz zamiast tych niechcianych, w dziobach Wam przyniosą niechcianych - bociany, Ludek tylko stęka, ludek tylko kwiczy, tych wybiorą zawsze - ten kto głosy liczy I choć byś nie chciał więcej tej groteski, nie myśl nawet o tym by wygrał Wróblewski, czy chcesz oddać głos swój na v- ce " Nissna" - lepiej zmów paciorek, klęknij na kolana, by wygrał ktoś inny, kto miasto rozwinie, wtedy možesz śmiało ošwiadczyć dziewczynie, že bardzo ją kochasz jak miasto nad Wisłą, tak naprawdę długo jak w senacie Wcisło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Style.(2024-02-24)
  • @Style. - Świetny wiersz, i wszyscy najwięksi wrogowie i szkodnicy miasta wymienieni. Bardzo mi się to podoba. Niestety elbląski suweren to są tępe łby. Idą na wybory nie mając nawet minimalnej wiedzy o tym kto był kto został wywieziony na taczce w referendum, kto obecnie siedzi i szkodzi. A wystarczy wykazać się odrobiną pracy spisać sobie na kartkę nazwiska tych do teraz są, tych co zostali wywiezieni na taczce w kwietniu 2013 i pod żadnym pozorem nie głosować na te nazwiska jeśli znajdą się na karcie do głosowania. Tylko tyle i aż tyle aby oczyścić Elbląg z szamba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Mama Karoliny(2024-02-24)
  • @Mama Karoliny - Karolciu... powiedz mamie, że jest miła, aby zawsze taka była... dzięki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Style.(2024-02-24)
Reklama