UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Maz - Po co te głupoty pisać! Jestem zwykłym mieszkańcem Elbląga, w nosie mam bojówki i partie. Interesuje mnie bezpieczeństwo powodziowe, które przez obiecanki wyborcze zostanie zniszczone, a tern głupi przekop będzie i tak nieużywany. Woda przy wietrze z północy 160 km/h zaleje całe Żuławy i część Elbląga, będzie masa ofiar i ogromne straty, PIS za to odpowiedzialny!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    mieszkaniecElblaga(2019-02-19)
  • mieszkaniecElbląga. A co Ci tam zaleje, jak będzie falochron i 2 śluzy, a przecież woda może też wpłynąć przez cieśninę Pilawską, kiedyś nie było Mierzei jeszcze ok 1300 roku i jakoś Elbląg istniał i go nie zalało, mało tego nawet nie było jeziora Druzno, bo było ono częścią Zalewu Wiślanego. No i jakoś nie zalało, a przekop będzie korzystny dla zabezpieczenia przeciwpowodziowego, bo będą regulować koryto rzeki Elbląg i wybudują most w Nowakowie i podniosą tam brzeg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Gienek (2019-02-19)
  • @Gienek - jak nie było mierzei, całe Żuławy były bagnem, to po pierwsze. Elbląg wcale nie posiadał zabudowy na obszarach nizinnych, to po drugie. Jeśli ta śluza będzie wykonana tak solidnie jak to robi PIS, czy PO, to się już bardzo boję, to po trzecie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    mieszkaniecElblaga(2019-02-19)
Reklama