UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spotkałam na tym skupisku kobietę (pielęgniarkę), która skręciła mi aferę kilka dni temu w przychodni, bo nie miałam maseczki. Jednak nie przeszkadzało jej stać dzisiaj w kolejce wśród ludzi bez maseczki. .. .. To jest po prostu chore. .. Zarazisz się w sklepie, przychodni. .. .ale w kolejce na dworzu jak ci na plecach stoją to już nie. .. .Wirusa nie ma
  • Jest pewna różnica między świeżym powietrzem, festynem, gdzie idą ludzie w dobrej formie, a przychodnią, gdzie przychodzą rózni chorzy i która jest pomieszczeniem zamkniętym. Ostatnio znajoma lekarka z innego miasta opowiadała, że facet, któremu wyszedł + test, siedział pół godziny w pełnej poczekalni, z bylejaką maską pod nosem. Żeby było zabawniej, był bardzo zdziwiony, że kaszel, duszność, gorączka od tygodnia i brak węchu może być covidem i był niezwykle zaskoczony propozycją testu. .. Nawet go porządnie nie opie*dzielila, bo był tak chory, że musiał jechać do szpitala.
Reklama