UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oby to nie skonczylo tak jak dworzec elblag zdroj, willa przy Pułaskiego, basen przy spacerowej, przedszkole nr 8 i inne obiekty sprzedane przez lokalna wierchuszke PO, PSL, SLD.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    13
    Chester(2024-08-30)
  • @Chester - Od dawana zaobserwowałem, że twoja wiedza opiera się wyłącznie na czytaniu etykiet reklamowych na chipsach. Składu już nie czytasz, bo za mały druk, za dużo i za trudne słowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    DasModel(2024-08-30)
  • @Chester - że nie wspomnę o mostku elewów prawda wet?
  • Tak mostka elewów także nie potrafili odbudować nieudacznicy z PO PSL SLD. Za to chcieli się brać za coś takiego jak port. Tu też im nie wyszło i wcale mnie to nie dziwi. Do tego trzeba ludzi kompetentnych potrafiących się dogadać ze wszystkimi, ludzi pracowitych, sprawczych i tych którzy mają to know how że PO PSL SLD i tej mieszance wysoko szkodliwej o nazwie trzecia odnoga próżno szukać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    Chester(2024-08-30)
  • @Chester - Uruchomiłeś już zrzutkę na finansowanie swojej pissekty? Coś im tam nie bardzo poszło ze sprawozdaniem do PKW.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    DasModel(2024-08-30)
  • @DasModel - Czytałem właśnie że jarozbaw apeluje o wpłaty. Ha ha ha. Teraz będą z rydzolem walczyć o pieniądze emerytów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Takie buty(2024-08-30)
  • @DasModel - Ty się martw żeby ci się leki nie przeterminowały.
  • @DasModel - Najpierw szaman z Torunia prosił o wpłaty bo rząd Polski przykręcił kurek a teraz najwyższy jarosław także prosi o kasę. Chyba emeryci będę szukać pracy albo zorganizują freak fight- jarek jarozbaw vs jadowity don tadeo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Pay per view(2024-08-30)
  • @Chester - a w czym twoi pisowcy są "kompetentni"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    mama karoliny(2024-08-30)
Reklama