UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To samo powinno się stać z planowanym budynkiem Mytycha przy poczcie przy pl. Słowiańskim. W tym wypadku Rada Miejska miała jednak w nosie głos mieszkańców miasta :)
  • @RB - A ile petycji oficjalnie wpłynęło? Bo tu czytamy, że 47,a w tamtym przypadku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    DasModel(2024-08-29)
  • @DasModel - A skąd my mamy wiedzieć ile petycji wpłynęło? Poza tym jeśli ws-ystko ma zależeć od petycji to po co nam radni ?
  • Przypominam tylko, że jęczenie w komentarzach na portelu, to nie jest petycja. Myślisz, że radni tu wchodzą i czytają te wypociny niektórych tęskniących za rozumem? Jak ci się nie podoba inwestycja, zbierz ludzi, zbierz podpisy, złóżcie petycję, to Rada Miejska zainteresuje się tematem. Głos mieszkańców to petycja z podpisami, która wpłynęła do RM, a nie komentarze na portalach medialnych czy społecznościowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    DasModel(2024-08-29)
  • @DasModel - Przy wymianie myśli dobrze jest trzymać się tematu A Ty jesteś protekcjonalny niegrzeczny i dość napastliwy. Skoro komentarze są tak nieistotne to może przestań je pisać
  • @DasModel - Petycja do radnych ze sprzeciwem w sprawie budowy została podpisana przez kilkaset osób, w tym przeze mnie
  • @RB - Mam wrażenie, że ściemniasz. Żeby zebrać kilkaset podpisów w tym mieście pod taką petycją musiałby być przynajmniej jakiś medialny szum. Ja o takiej petycji nie słyszałem, a też bym się podpisał. Jakieś media zostały o tym poinformowane? Bo też cisza. Tu wystarczyła petycja 47 osób, były artykuły, zrobił się szum i proszę, RM jest zainteresowana i będzie głosowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    DasModel(2024-08-29)
  • @DasModel - @DasModel no to zachęcam do głębszego śledzenia tego, co się dzieje w mieście.. pisano o tym również na innych portalach www.portel.pl
  • Ani słowa o petycji. Jest informacja o liście otwartym Artura i o tym, że nie ma jeszcze nawet projektu uchwały RM. List otwarty to nie jest petycja podpisana przez kilkaset osób jak twierdzisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    DasModel(2024-08-29)
  • @DasModel - Był to list w formie petycji z podpisami przedstawiony przed RM przez autora.
Reklama