Co się będzie działo w ten weekend w Elblągu? O tym tradycyjnie informujemy w piątkowe południe. Nasza ekspertka ds. weekendów Kasia wybiegnie też trochę do przodu z ciekawą propozycją na... Dzień Kobiet. Zapraszamy!
W piątek, 28 lutego o godz. 19.50 w Pubie Specjal odbędzie się koncert w stylu country i szanty (strona facebookowa wydarzenia tutaj). Wystąpią Grzegorz Janczak oraz Piotr Czyżowski.
Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka również w piątek zaprasza na wyjątkową, pełną energii imprezę dla całej rodziny! W godzinach 20-22, basen zamieni się w miejsce rozrywki i relaksu przy dźwiękach muzyki, z licznymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.
W sobotę, 1 marca jak co tydzień zapraszamy do parku Modrzewie na darmowe bieganie, truchtanie, maszerowanie, spacerowanie na 5 km z pomiarem czasu oraz na wolontariat z parkrun. Udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest dokonanie jednorazowej rejestracji przed pierwszym startem: po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Rejestracji można dokonać tutaj: https://www.parkrun.pl/register/.
Centrum Spotkań Europejskich Światowid 1 marca organizuje wyjątkowe, weekendowe warsztaty dla dzieci i opiekunów z techniki decoupage, które odbędą się w w pracowni dziecięcej. Uczestnicy wykonają "skrzyneczki na skarby".
Od soboty elbląski teatr zaprasza małych i dużych widzów na spotkanie z bohaterami książki Dzieci z Bullerbyn, która jest jedną z najpoczytniejszych powieści wśród kolejnych już pokoleń najmłodszych czytelników na całym świecie.
Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziecie tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji. Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Dobrego tygodnia!