![Elbląg, Trzecie miejsce w konkursie zajął balkon z ul. Rodziny Nalazków Elbląg, Trzecie miejsce w konkursie zajął balkon z ul. Rodziny Nalazków](/newsimg/duze/p153/trzecie-miejsce-w-konkursie-zajal-balkon-z-ul-15315.jpg)
Wyłoniono zwycięzców w konkursie na najładniejszy balkon osiedla Zawada. Laureaci otrzymają sprzęt AGD.
Wyłoniono zwycięzców konkursu na najładniejszy balkon na osiedlu Zawada. Komisji konkursowej najbardziej spodobał się balkon Jadwigi Sarnowskiej z ul. Podgórnej, drugie miejsce przypadło Stanisławowi Wojtysiakowi z ul. Kalenkiewicza, a trzecie - Krzysztofowi Kraczkowskiemu z ul. Rodz. Nalazków. Ponadto przyznano dziesięć wyróżnień.
- Do rąk zwycięzców powędrują nagrody w postaci sprzętu AGD – informują organizatorzy konkursu z Spółdzielczego Domu Kultury „Zakrzewo”.
- Do rąk zwycięzców powędrują nagrody w postaci sprzętu AGD – informują organizatorzy konkursu z Spółdzielczego Domu Kultury „Zakrzewo”.
OK