UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spaliłbym się ze wstydu przeżywając taki "wypadek". Ten wypadek nazywa się brak umiejętności. Internet jest pełen takich "miszczów" prostej, którzy co ciekawe, rozbijają się nawet dynamicznie ruszając. Ale nie ma obaw, tata kupi nowe. ( albo cena grama wzrośnie; -)
  • @Dede - Dasz mi zielone? Nie ma sprawy, dam. Po 25 za gram bo mało tego mam.
  • @Dede - Owszem też bym się spalił ze wstydu. Ale po co pisać skąd ma auto ?? czyżby zazdrość przemawia ?? Wiesz, że legalnie można sfinansować dużo droższe auta ?? Mustang wbrew pozorom nie jest aż tak drogi, wiadomo jest droższy od forda czy innych pospolitych aut. Są ludzie którzy żyją na pokaz, nie kupi mieszkania, tylko wynajmuje pokój lub kawalerkę i kupuje audi a8 d4,a do pracy jeździ komunikacją lub prosi kolegów o podwózkę. Naprawdę nie warto komuś zaglądać w portfel,
  • Myślę, że tu chodzi bardziej o to, że weźmie kupi takie auto i się lansuje po mieście. Teraz lato się zbliża to pełno tego na mieście, jeżdżą, piłują i niemiłosiernie hałasują. Żeby to kupił i w domowym zaciszu się cieszył, to nie, ludziom życie utrudnia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    234234dsd(2024-06-15)
  • mustang droższy od forda?hmmm....
Reklama