UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu nie warto nawet dyskutować o winie bo policji wystarczy balonik ale swoją drogą nie są bezpieczne tereny na jazdę, same zakręty i spady na drogach, nie wspomnę o wąwozach gdzie można życie skończyć. Sam kiedyś jechałem do pracy, była gołoledź przykryta śniegiem, jechałem może 30 na godzinę a mimo to obrzuciło mnie o sto procent, kontrola nad samochodem zerowa i byłem bez promila.
  • Droga jaka jest taka jest. Jadąc rozsądnie i sprawnym autem można bez problemu bezpiecznie dojechać do celu o ile nie spotka się na niej takiego jak bohater artykułu. Ty tak serio? Nie wiem też jak można porównywać zmienne zimowe warunki do tych obecnie panujących sierpniowych? Czyżby jakaś próba tłumaczenia tego d..? Droga winna nie alkohol, brak doświadczenia i stary Focus?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Kierowca 503(2024-08-11)
  • "obrzuciło mnie o sto procent.. " - o ja..... napisz jeszcze kiedyś, jak cię obrzuci. To musi być bardzo interesujące. I inspirujące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    podwrażeniem(2024-08-11)
  • @podwrażeniem - Ok. Mogę ci oferować loda z bitą śmietaną gratis
  • @podwrażeniem - Słuchaj! Zamiast literki d wskoczyło b czy trudno to ogarnąć ?
  • odrzuciło ???? i te 100% no nie czemu nie 200% ??
  • Jednak chcesz loda, super !
Reklama