UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uwielbiam ludzi którzy kupili sobie mieszkania/działki w atrakcyjnej cenie na terenach zbliżonych do obwodnicy czy lotniska a teraz płacz że hałas... Moi kochani, byliście w 100% świadomi kupując tam działkę, mieszkanie z czym sąsiadujecie i jakie mogą być tego konsekwencje. Ani obwodnica ani lotnisko nie wyrosło z dnia na dzień... chcesz ciszy i spokoju, kup sobie domek w lesie... Nie można mieć wszystkiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    74
    21
    NiePrawyAleSprawiedliwy-(2022-08-23)
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Ale ty thebil jestes
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - a może nikt tu nie kupił, tylko mieszka od 3 pokolenia ? czy twoim zdaniem wszyscy tylko kupują ? na dębowej ekrany są to i niech na zatorzu staną
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - A ja uwielbiam takuch jełopów jak ty. Te bloki stoją tam z 50 lat, jeszcze przed budową s7,baranie.
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - Od ery Gierka trochę zmieniły się uwarunkowania. Natężenia ruchu a co za tym idzie hałasu.
  • @NiePrawyAleSprawiedliwy- - wyobraź sobie, że działki ROD przy Malborskiej (sąsiadujące z s7) są w tym miejscu od czasów przed wojennych gdzie nawet jeśli była tam droga to nikomu nie przeszkadzał jeden samochód na godzinę lub dorożki konne. Zresztą droga nr 7 jest stosunkowo nie dawno zrobiona do klasy drogi ekspresowej i właśnie wtedy powinny powstać ekrany. A jeszcze z innej bajki, mam działkę na której będę się budował, miałem zacząć w tym roku ale sytuacja gospodarczo polityczna moje plany pokrzyżowała. No i właśnie przy granicy z moją działką chcą budować drogę ruchu przyspieszonego tzw. obwodnica Jegłownika - i co?? ekranów też nikt nie postawi bo nie ma na działce budynków - i nie ważne, że działkę posiadam dłużej niż są plany tej drogi, nie ważne, że też mam plany by tam budować dom, a później taki idiota jak ty mi powie, że wiedziałem gdzie kupuję działkę. A nawet jak nie miałem tej działki mówiło się o tej drodze wzdłuż torów kolejowych, a teraz GDDKiA się rozmyśliła i będą budować mi za rowem.
  • Masz bidulku pecha. Na wykup działki od GDDKiA się nie załapałeś. Nie wiem co ma sytuacja gospodarczo polityczna do Twoich planów jak materiały budowlane tanieją a Ty działkę już posiadasz. Mitomanem jesteś jeśli spodziewasz się, że ceny materiałów i usług budowlanych wrócą do poziomu sprzed 8 lat kiedy PiS rozpoczął rozdawnictwo a wszystkim ode chciało się pracować. Strach gazetę otworzyć wszędzie tylko nowe dopłaty i nowe dopłaty, a to nakręca inflację, z uwzględnieniem tych lepszych obywateli (węglowych) co kopcą najbardziej 3tys grantu oraz tych gorszych już bardziej eko np. LPG dopłata 500 PLN.
  • Tanieją, tak jak ropa tanieje powolutku, co ma sytuacja geopolityczna?? A no to, że zanim zaczęły tanieć to wzrosły materiały budowlane. Nie po to mam działkę by GDDKiA ja odemnie wykupywała, podałem tylko przykład gdzie wypowiada się, że ludzie kupują działki bo taniej, a wcale nie zna tematu. Nikt nie mówi o cenach z przed 8 lat, a co cenach takich jak rok temu. I tak masz rację jestem bidulkiem i mnie aktualnie nie stać na budowę, a nie będę brał kredytu na 30 skoro mam gdzie mieszkać, a domek postawie gdy przyjdzie na to pora i koniunktura. Tak swoją drogą zazdrościsz, że ktoś ma działkę i radzi sobie w życiu bez kredytów.
  • No to w takim razie I w takim tempie to jeszcze trochę CI te rozpoczęcie budowy zajmie, ale za to już sobie możesz popisać I pobiadolić jakie to nieszczęscie Cię spotkało w tym kraju, Jest prawie pewne, że zanim rozpoczniesz budowę, to te "elektryki" o których tu wspominano wyprzedzą Cię a może I też te napowietrzne, które będą śmigać w przestworzach a drogi zamienią się w bezszmerowe lotniska I parking dla nich.. I wtedy właśnie możesz zaczynać swój dream budawlany. Powodzenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Jeszcze chwilę(2022-08-23)
  • @Jeszcze chwilę - Nieszczęście?? To chyba ciebie spotkało gdy się urodziłeś. Ja podałem tylko przykład że ludzie działki i plany budowy mogli mieć wcześniej niż droga - a to ty zrobiłeś z tego tragedię że długo nie zajmie budowa - zresztą co tobie do tego kiedy zacznę i skończę budowę. Wbrew temu co piszesz jestem szczęśliwym człowiekiem który posiada mieszkanie pracuje sam na swoje zachcianki i nie płaci żadnym bankom jałmużny
  • Autostradę w tamtym miejscu jako obwodnicę miasta zaczęto budować w latach 30 ubiegłego wieku.
  • To sprzedaj działkę jak Cię nie stać na budowę. Skoro przerosła Cię budowa domu. Za gotówkę chcesz budować to gratuluję logiki. Sprzedajesz mieszkanie, dom budujesz proste jak drut.
  • Nie będziesz mi życia układał. Moja sprawa czy mnie stać i za co chcę budować, a działka może być nawet pusta, wiele rzeczy można z działka zrobić nie tylko budowa.
  • Ale Debowa jest bezposrednio pray siodemce a waste budynki zlokalizowane sa o world dalej. temat interpelacji zmow jak zwyle slaby
Reklama