UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Coś nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że Prezydent Andrzej Duda powierzy Rudej Mendzie z Sopotu misję tworzenia rządu. Bo Tusk jak był premierem to rozp... i okradłPolskę, likwidował wojsko, kopalnie, stocznie. Polskie rodziny żyły w biedzie i Tusk nic nie zrobił, aby tym rodzinom pomóc, podniósł wiek emerytalny bo mu Angela Merkel kazała, firmy padały jedna za drugą
  • Co jeszcze namażesz trollu z kłamliwych. Mam nadzieję, że za te podjudzanie i kłamstwa, wkrótce się za Was porządnie wezmą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    20
    ­­­­­­N.p.(2023-11-06)
  • Pisuarskie trolle skowyczą z bólu. I bardzo mnie to cieszy
  • W zębach mu tę nimomacje wręczy. Boli co.
  • To się jeszcze mocno zdziwisz. Mateuszek ma urojenia on koalicjantów widzi jak alkoholok białe myszki. Premierem zostanie Pan Donald Tusk a powoła go paholek Adrian vel długopis.
  • I żeby ta postępowa część społeczeństwa polskiego to zrozumiała, to Tusk musi powtórzyć to wszystko i doprowadzić Polskę do ostatecznego upadku. Jak Polska ostatecznie padnie, to zrozumieją to czego nie widzieli i nie rozumieli 8 lat temu zarządu PO-PSL. Będzie pełne oddanie UE, zero tożsamości narodowej i dbałości o interesy Polski. Po co nam port w Świnoujściu czy Elblągu jak jest w Hamburgu, po co nam port komunikacyjny w Warszawie, jak jest lotnisko w Berlinie i we Frankfurcie. Po co nam polskie sklepy, jak mamy Lidl, Pepco, Carrefour, Aldi itp. itd. Polska będzie się zwijać a Francja, Niemcy, Holendrzy rozwijać.
  • co guźce afrykańskie dorwały sie do koryta?
  • pisiory won
  • no, nie wręczył, kaczor nie kazał
  • Będziesz się cieszył jadąc do Niemiec na szparagi bo żaden Niemiec nie będzie zbierał szparagów ludzie przestańcie ujadać jeden na drugiego trochę szacunku. Mieszkacie w Polsce i jesteście Polakami więc dbajcie o ten kraj a nie ujadać na niego biedna ta Polska
  • Jeszcze się nie oderwały, żrą na zapas.
Reklama