UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytałem powyższy artykuł i jestem głęboko rozczarowany jego treścią i argumentacją dotyczącą właścicielskiej portu. Nie chcę dawać się w polemikę bo to bez sensu. Takie gadanie co prezentują panowie ze zdjęcia do niczego nie doprowadzi dobrego dla naszego miasta, a porównywanie się z tak małymi miastami co są wymieniane to dla mnie jest żenujące że tak nisko nasze władze cenią wartość naszego miasta. Wiem jedno z mojej pracy zawodowej i praktyki, że aby coś utrzymać to trzeba posiadać pieniądze, duzo pieniędzy. Nie będę wymieniał potrzeby na utrzymanie portu i wszystko co jest z tym związane, dlatego pytam się; kto wyłoży na to wszystko pieniądze? kto utrzyma ten port i da wypłatę wszystkim zatrudnionym w utrzymaniu samego portu i wszystkiego co jest z tym związane. Najwięcej mają zawsze do powiedzenia Ci co cały czas wszystko krytykują, a w niczym nie pomogli lub nie chcą pomóc bo to nie ich partia buduje. Jest to przykre i prawdziwe Mości Panowie. Kto za pewien czas będzie pamiętał kto budował, kto dał pieniądze. Ludzi, przeciętnych obywateli to nie będzie wcale interesowało. Zastanówcie się nad tym wszystkim co robicie bo to śmierdzi golem samobójczym i wtedy Elblążąnie wam nie wybaczą zwłaszcza tym co najgłośniej krzyczą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    1
    Janekwaza(2023-04-20)
  • @Janekwaza - No i fobrze mądrego posłuchać. Napisałeś w punktach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Prawda(2023-04-20)
Reklama