UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy portel ma tylko "autorytety"jedynej i słusznej, niegdyś, opcji?Czy to, że mam gdzieś TVN, powoduje że jestem obywatelem gorszej kategorii?Zaznaczam, że nie jestem za likwidacją tej telewizji, jednak uważam że to niepotrzebne bicie piany. Dlaczego nie zamieszczacie wypowiedzi drugiej strony?Byliście kiedyś fajną miejską gazetą internetową, ale to już przeszłość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    7
    Truso(2021-12-21)
  • redaktor @Truso - Chętnie opublikujemy opinię "drugiej strony". Tak się tylko składa, że nikt z "drugiej strony" z imienia i nazwiska nie zabrał w tej sprawie w naszym mieście publicznie głosu. Mam oczywiście na myśli osoby z Elbląga i regionu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    redaktor(2021-12-21)
  • RobertKoliński @redaktor - Opinia i tekst przesłane, tow. Redaktorze - czekamy zatem z niecierpliwością na publikację!:) Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    RobertKoliński(2021-12-21)
  • @redaktor - Tak się skłania Panie redaktorze że pod żadnym artykułem nie podpisujecie się imieniem i nazwiskiem, tylko skrótami. Jedynie Pan naczelny ma odwagę podpisać się jak człowiek. I chce od być poważni? Truso ma rację, chcecie byc poważni jak trójmiasto. pl to zacznijcie od siebie. Tam każdy artykuł jest podpisany z imienia i nazwiska, już nie wspomnę o adresie e mail i zdjęciu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Trybikowski(2021-12-21)
  • redaktor @Trybikowski - Szanowny Czytelniku. Dziennikarz ma prawo podpisywać się inicjałem pod swoimi informacjami. Pełnymi nazwiskami podpisujemy się przy wywiadach czy artykułach-komentarzach. Zresztą po naszych podpisach (właśnie inicjałach)bardzo łatwo domyślić się, kto jest autorem poszczególnej informacji. Pozdrawiam serdecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    redaktor(2021-12-21)
  • RobertKoliński @redaktor - Słuchajcie, słuchajcie - a wiecie, że Redakcja tekst przeze mnie przesłany na "dzień dobry"odrzuciła, motywując to. .. nadzwyczaj mętnie i wykrętnie?:)Czekam na odpowiedź Redakcji w tej sprawie i na przesłane pytania, iż rzecz jasna sprawy tak nie zostawię - a coś mi mówi, że będzie wolnomedialna inba:)[Ile warte są deklaracje liberała? Gdzie są wasze "wolne media", libki?:)] #SocRev 🚩 Hashtagi: #WolneMedia, #pluralizm, #LewaStronaOdpowiada!;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2021-12-22)
  • @RobertKoliński - Warto zacytować owe mętne tłumaczenia. To mogłoby poprawić pańską żałosną wiarygodność.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2021-12-22)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Nie cytuję korespondencji wciąż prywatnej, albowiem czekam na słuszne i sprawiedliwe decyzje Redakcji, pozostając przy nadziei:)#SocRev 🚩 Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RobertKoliński(2021-12-22)
  • redaktor @RobertKoliński - Śmiało może Pan zacytować. Nie mam nic do ukrycia. Pana opinii nie opublikujemy, o powodach napisałem w mailu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    redaktor(2021-12-23)
  • RobertKoliński @redaktor - I niech dowie się cała Polska, jakim to "wolnym medium"nie mającym nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem, a nawet z dotrzymywaniem słowa publicznie głoszonego przez jego redaktorów na własnych łamach, jest peowski Portel - so be it, jeszcze dziś pójdzie. #patologia Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RobertKoliński(2021-12-23)
  • RobertKoliński @redaktor - Cenzura.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RobertKoliński(2021-12-23)
  • redaktor @RobertKoliński - Dodam, tylko by Czytelnicy wiedzieli, że nadesłany materiał naszym zdaniem zawierał sformułowania podpadające pod kodeks karny w kwestii dotyczącej zniesławienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2021-12-23)
  • RobertKoliński @redaktor - Wszystko będzie opisane przeze mnie ze szczegółami, już tak nie trzęście POrciętami zawczasu, redachtorzy; Ja zaś dodam tylko na szybko, żeby Czytelnicy wiedzieli, że a)takich sformułowań tam nie ma, i b)zwróciłem już uwagę Re(d)akcji, że oprócz - nieuprawnionej - roli "wolnych mediów"uzurpują sobie swoim cenzorskim zachowaniem również rolę Wolnych Sądów! Nie uważacie, że trochę się naczalstwu tam w rzyci POprzewracało? Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RobertKoliński(2021-12-23)
  • redaktor @RobertKoliński - Pozostaję przy swoim zdaniu. I temat z mojej strony uważam za zakończony. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    redaktor(2021-12-23)
  • @Truso - a jak na imie ma własciciel tego porteliku? Włodzimierz, to mówi samo za siebie gdzie i kto go wychował...
Reklama