UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dawno nie jeździłem komunikacją miejską w Elblągu. Wsiadłem na Hetmańskiej w 13 żeby podjechać szybko 2 przystanki na dworzec a tu niespodzianka. Ktoś z ZKM zafundował mi 20 min wycieczkę krajoznawczą po zatorzu. Ta samą linia nr 13.Absurd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    3
    Nabity w butelkę(2023-12-20)
  • @Nabity w butelkę - Ale Zatorze ladniejsze się zrobiło, czyż nie? XD
  • @Nabity w butelkę - U mnie też tak było... Najlepsze jaja zrobili z 11-stką.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Irek Szaf(2023-12-20)
  • @Nabity w butelkę - taksófkę trzeba było wziąć albo z buta iść ofermo
  • @Nabity w butelkę - Jakby nie kombinować, trochę sam sobie jesteś winny. O tych zmianach było głośno. Bardzo głośno. Nie uważałeś, to teraz masz. Zdecydowanie nie były to dobre zmiany, bo ludzie od dziesięcioleci przyzwyczajeni do tras linii, a tu ktoś wpadł na złoty pomysł, żeby wszystko.. zniszczyć. Już jako dziecko wiedziałem jakim autobusem gdzie dojadę, potem jako nastolatek, bo to się nie zmieniało, potem jako dorosły, nadal wiedziałem. Nawet jako rzadko korzystający z komunikacji miejskiej cały czas wiedziałem jaką linią gdzie dojadę. Przyszedł jakiś "orzeł" z 2-3 lata temu i to wszystko roz... w drobny mak. Normalnie zamach stanu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    DasModel(2023-12-23)
  • @DasModel - Smutne, że całe życie "kulasz" się na piechotę i komunikacją miejską, ale przy okazji kłamiesz. Np.7 i 9 to niby 2-3 lata temu zmieniły trasy? a może powiesz, że takich linii nie było? Zmień ten swój kretyński nick. Choć większość wpisów komponuje się z nim.
  • Ja przynajmniej mam nick, a ty się nawet nie podpisałeś. Owszem, były drobne zmiany przez te lata na różnych liniach. DROBNE, a nie, że cały rozkład jazdy i wszystkie linie do góry nogami. Komu przeszkadzała linia numer 7? Po co zmieniono ją na 21? Trasy prawie w cale nie zmieniła, natomiast 12 kompletna wywrotka.13 to samo. Przy okazji, nie powiedziałem, że się "kulam", tylko, że znałem trasy tych linii. "Kulam" się dwoma autami, bo tyle posiadam. Potrafisz to sobie wyobrazić? Dwa auta? Szok co nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    DasModel(2023-12-25)
Reklama