UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Oby się nie okazało, że do 18.11 to będą już ofiary śmiertelne pośród mundurowych na granicy, bo wtedy dopiero rozedrą japy nadwiślańscy faszyści bezczelnie łamiący prawo krajowe i międzynarodowe oraz popełniający z premedytacją zbrodnie przeciwko ludzkości na polsko-białoruskiej granicy, o czym mówi już cały świat i nawet napomina podnóżków jankeski okupant. Rządzącemu reżimowi i styropiano-patoprawicy zależy na konfrontacji i ofiarach, bo to jest dla nich ostatnia możliwość trwania przy korycie i robienia z siebie pato-obrońców i "przedmurza chrześcijaństwa", zaś ofiary w ludziach - a już innego koloru skóry do tego! - to ich nie obchodzą zupełnie. 🚩 #CokolwiekUczyniliścieJednemuZtychNajmniejszych. .. #PiSPOjednoZło! Hashtagi: #RefugeesWelcome, #FoodNotWalls, #lewica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    86
    RobertKoliński(2021-11-10)
  • @RobertKoliński - Czytając twoje komentarze coraz bardziej jestem przekonany, że kozetka to dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Choć może ty po prostu jesteś czerwonym, antypolskim gno. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    8
    Skarabeusz(2021-11-10)
  • RobertKoliński @Skarabeusz - Hm, mocno dyskusyjne. Ale jak nazwać kogoś, kto w majestacie Rzeczpospolitej chce pomagać białoruskiemu reżimowi? #jurgielt Hashtagi: #TePytania, #patoprawica, #RefugeesWelcome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    20
    RobertKoliński(2021-11-10)
  • @RobertKoliński - Wszystko jest to trochę dziwne najwięcej krytyki pada z ust człowieka który nic w życiu nie osiągnął czyli od początku. Mieszkanie dostałeś pań po rodzicach ja za swoje spłacałem kredyt 30 lat zaryzykowałem musiałem pracować po 12 godz dziennie aby spłacić kredyt wykształcić dzieci czyli studia itp a Pan ? Pana przez kilka lat utrzymywało państwo czyli w życiu osobistym Pan jako 40-sto letni bezdzietny kawaler osiągnął Pan dno totalne. A w życiu zawodowym jak to u Pana wygląda? Chyba też dno Ja przez 40-sci parę lat place składki podatki emerytura tuż tuż więc na starość nie będę na utrzymaniu państwa a Pan ile lat płaci Pan składki do ZUS bo do 2019 r nie płaciłeś Pan ich prawie wcale więc jak będzie wyglądać panska emerytura? Kto będzie utrzymywać Pan lewackie zachcianki? Otóż młodzi Polacy którymi Pan dziś tak pomiatasz którym ubliżasz czyli znowu życie zawodowe dno i przypuszczam że w każdej dziedzinie jesteś Pan zero dno proponuję zatem zakasać czerwone rękawy i do roboty lewaku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    6
    Niszczlewactwo(2021-11-13)
  • @RobertKoliński - A ile ofiar głodu i chłodu i komunistycznego reżimu jest do tej pory np w Korei wiesz czy będziesz się zarzekał że to nie prawda bo tam jest pięknie czerwono
  • @RobertKoliński - Pochwal się wieczny krytyku co sam w życiu osiągnąłeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Niszczlewactwo(2021-11-13)
  • @RobertKoliński - wywody godne nazistów, pełne pogardy i nienawiści, to okropne co choroba nazimu (ideologia skrajnie lewicowa)może zrobić z człowiekiem,
  • @RobertKoliński - Mózg Kolińskiego to sieczka. Idz Kolinski po kolejny zasiłek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    elblażanin(2021-11-14)
  • @Niszczlewactwo - Akurat branie parceli na kredyt świadczy o tym że jesteś mało kreatywny i idziesz za stadem jak baran !!!!! A z zreszta się zgadzam co do kolinskiego czerwonej idiotki !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Ostatni sprawiedliwy(2021-11-17)
  • @Ostatni sprawiedliwy - Nie dość, że "za stadem, jak baran", to w dodatku pompując banieczkę wraz z resztą lib-trzódki i samemu za własny pinionc robiąc siebie. .. w członia; Ale prawackie, chciwe tępactwo tak już ma - jak by miało samodzielnie pomyśleć, to by umarło; I to m. in. dlatego tow. Koliński zamiata ich lewym palcem, jak chce. #KapitalizmKanibalizm 🚩 Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    lubie.kefir(2021-11-17)
  • @RobertKoliński - Jakie zioło jarasz?Zmień, bo to mocno szkodzi.
  • @lubie.kefir - Jedni z domu "wynoszą"zaradność, chęć do pracy i kreatywności, a inni roszczeniowość, dwie "lewe"ręce do pracy i tylko daj, daj bo inni mają więcej. Ty może najpierw poukładaj swoje życie, a dopiero później doradzaj innym.
  • Ja mam całkiem fajne życie, którego mi wielu - jak z niejakim wręcz zdziwieniem ostatnio zauważam i słyszę wprost - aż zazdrości (Świnty Spokój Nima Ceny, najwyraźniej:)A przedstaw nam się tu teraz ty, przed wszystkimi słuchaczami, i opowiedz o swojej, jakże pełnej sukcesów egzystencji i zazdroszczących jej nieprzebranych tłumach roszczeniowych bidoków, zaradniaczku - dajesz:)[zdj. #CokolwiekUczyniliścieJednemuZtychNajmniejszych. .. ] #ReugeesWelcome 🚩 Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #RasaPanow, #wyzysk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2021-11-17)
Reklama