UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • SPP na Wojska Polskiego przy uczelni. Piękny strzał w stronę studentów. Dzienni nic nie płacą, to chociaż tak im dowalić, a zaoczni za mało płacą za czesne, trzeba im jeszcze dowalić opłatę za parking na wszystkie godziny wykładów. Ktoś z ZKM chyba zrobił to ze złości, że się nie dostał, albo nie ukończył studiów.
  • No faktycznie - biedni studenci ze swoimi biednymi samochodami...
  • a ty biedny co masz ukończone? podstawówka chociaż do przodu? czy jeszcze w ósmej klasie piąty raz?
  • ja tam za czasów studiów dryłowałam na piechotę. i bylo dobrze, a teraz w d... ch im się poprzewracało i autami jeżdżą, jak ich na auto stać to i na płacenie za parkowanie też musi ich być stać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    Miuytr(2023-11-28)
  • @Miuytr - to nie nasza wina, że urodziłeś się przed wojną i tylko wójt miał auto, ale widać, że jesteś z tych, co nie lubią postępu i lubią tkwić w czasach PRL-u, albo nawet średniowiecza. Nawet nie muszę zgadywać na kogo głosowałeś. Masz to ewidentnie wymalowane na twarzy "ja miałem źle, to inni nie mają prawa mieć lepiej"
  • Do przodu, do przodu, ale ja w tej samej kurtce szósty rok, mówisz, że niczego się nie boisz, no a Tuska, który to już raz, Jesteś deklem na całe zło, zło już idzie na przyszły rok, jesteś Alfred amebą, durnym jego kolegą o to cały Ty, trza ci zamknąć drzwi.
Reklama