UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Wioleta stepczynska VW polo2004. Chyba coś nie tak. A przedszkole mały europejczyk? To praca charytatywna jako dyrektor??? A katering mniam mniam ??? Tak samo??? Ciekawa historia..... A już o wartościach tych nieruchomości innych radnych to nawet nie pisze. prosze mi pokazać mieszkanie 57m2 o wartości poniżej 300tys? Lub 43 za 150. Z chęcią kupię. Żenada i kłamstwo od samego początku. A i jak widać emeryci pięknie zabierają stanowiska pracy....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Adi!!!!(2024-07-11)
  • @Adi!!!! - Ty weź naucz się czytac, czas najwyższy, Pani Wiolety oświadczenia jeszcze nie ma
  • @Adi!!!! - Należy zadać sobie pytanie czy w oświadczeniu wpisuje się cenę zakupu nieruchomości sprzed wielu lat czy obecną cenę rynkową? Tego nie wiem. Nie dziwią mnie kwoty, bo 20 lat ktoś mógł kupić mieszkanie za 100tys, a dzisiaj sprzedać za 500tys. Którą wartość ma podać radny skoro mieszkania na sprzedaje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    hurraaaa(2024-07-11)
  • @hurraaaa - Obecną cenę rynkową się wpisuje. To oczywiste i normalne. Możesz mieć samochód 25 letni warty 100 zł a inny 100 tysięcy. Nie sprzedasz komuś mieszkania po cenie sprzed 20stu lat chyba że jesteś bogaty i oddasz bezdomnemu.
  • ok, tylko po co to komu, a tym bardziej wszystkim wścibskim czytającym te zeznania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    hurraaaa(2024-07-11)
Reklama