UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Opaczewski jak widać załatwił Rembelskiemu sporo kasy bo stać go na akcję ulotkwą do slkrzynek o czym w 2013 mogliśmy tylko pomarzyć. Jaka szkoda że dzieła Pana Rembelskiego nie da się wykorzystać w WC. Panie Gruchalaski może pora przypomnieć jak Towarzysz Komisarz dołzobowiec Opaczweski krytykował Boruszkę za udział w protestach w sprawie sądownictwa ? Czy może i w Portelu ta polityczna kreatura jest pod sczególną ochorną bo moje wpisy na Info znikają w pięć minut po publikacji ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2022-12-16)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Widocznie wypisujesz pan tam głupoty albo ublizasz pan tam ludziom to Pana kasują. Nic dziwnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Gagarin(2022-12-16)
  • @MariuszLewandowski-Fc - W 2013 roku zrobiliscie jeszcze jeden powazny blad pozwalajac na ponowny start w wyborach, radnym ktorych wczesniej odwolalismy. Skutkiem tego grupa radnych odwolanych ponownie wturlala sie do urzedu. mogliscie to lepiej rozwiacac, stworzyc listy odwolanych ktore zostalyby dolaczone do arkuszy do glosowania, tak aby kazdy przecietny wyborca mogl wyszukac na liscie czy nie ma na niej tego co juz zostal wywieziony na taczce. licze na to ze po kolejnym referendum zostana stworzone takie czarne listy aby suweren nie glosowal na tych co juz byli. aby nie doprowadzic do tej patologicznej sytuacji jaka miala miejsce w 2013 roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Ruppert Kominski(2022-12-16)
  • MariuszLewandowski-Fc @Gagarin - Każdu może iść ze mną do Sądu wszak nie chowam się za nikami. Skoro zatem nie mam racji albo pisze głupoty nic prostrzego jak mnie pozwać.... Na razie to ja kilka spraw wygrałem ale może faktycznie gdzieś sie mylę - wtedy z przyjemnością przeproszę bo czasami lubię się mylić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2022-12-16)
  • MariuszLewandowski-Fc @Ruppert Kominski - Przepis wyborczy nie zabrania nikomu startować ponownie. Doakumenty wyborcze w tym listy karty i obwieszczenia generuje Miejska Komisja Wyborcza w której kilka razy pracowałem miedzy innymi przekazując nagranie SSA Michała Bobera mediom w całym kraju. Ale tego typu informacji o których Pan pisze umieszczać tam nie wolno. Ponownym wyborem 14 z 25 odwołanych radnych jestem rozgoryczony ale dziś wiem że to nie kwestia uczciwości ale list wyborczych i nakładów na kampanię wyborczą. Tym razem żadnego odwołania nie będzie Rembelski zbierze 5 tyś podpisów zwolenników PIS i zbiórka stanie - od razu widać że to gra na Opaczewskiego, ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2022-12-16)
Reklama