UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po pierwsze: Elbląg został wyzwolony z hitleryzmu żołnierzami Frontu Białoruskiego (to Białoruś, nie Polska jest realnym budowniczym współczesnej Europy i trwającego na Prusach 68 lat pokoju) po drugie aktualnie białoruska młodzież w przeciwieństwie do polskiej ma możliwości zatrudnienia i założenia rodziny w swojej ojczyźnie, po trzecie system sądowniczy na Białorusi jest bardziej akceptowany przez Białorusinów niż system sądowniczy w Polsce przez Polaków, więc daruj pan sobie psychoanalizę mojej osoby o której nie masz pan zielonego pojęcia i nieprawdziwe imputacje odnośnie mojego życiorysu przeszłego i przyszłego. Hero.
  • MariuszLewandowski Kolego a coś po polsku ? Front był Białoruski ale jak się dobrze przyjrzeć pewnie wyjdzie że w jego skład wchodziły jednostki syberyjskie i kaukazkie. Ale jak to ładnie brzmi. .. .Młodzież Białoruska może sobie budować lepianki. Jak Polacy za komuny, ,, Betonowa ściana kółko i reset danych. A co do tej akceptacji to już mnie rozbawiłeś do łez. .. .Jedź i nie wracaj Polska na tym nie straci. A co do Gowina to miał jako pierwszy odwagę przyznać że całe polskie sądownictwo to sitwa. To już coś - inni nawet tego nie potrafili. Ale coś w tym jest - tu potrzeba bomby bo inaczej te pijawki nie odpuszczą. Teoretyczny autorytet żywiący się cudzym nieszczęściem to cała prawda o polskich prawnikach. Rzym sobie z tym nie poradził, jak skończył wiadomo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    MariuszLewandowski(2013-09-12)
Reklama