UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Reprezentanci KO, to potwarz i wstyd dla Elblaga! Szkodza miastu, nic nie robia. Mierni bierni ryzemu wierni. Przykład: w sprawie POrtu i przekopu stac ich bylo jedynie na postawienie pomnika ze zuzytej łopaty pod ktorym POdpisała sie babcia w laczkach. PIS w 3 lata zbudował przekop, Most w Nowakowie i zaczal budowe kanału do Elblaga, gdyby nie hamulcowi harley i motorowka to mielibysmy juz kanał poprowadzony do samego serca starówki. A tak to zamaist portu bedzie parking dla tirow z obeliskiem czyli program wyboczy KO: ch, d i kamieni kupa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    Chester(2023-11-22)
  • @Chester - "§10.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. " Jeśliś Polak i katolik to złe słowa o panu senatorze Jerzym Wciśle odwołać musisz a w przeciwnym razie popełniasz śmiertelny grzech z §10 i męki piekielne twej duszy nie ominą. On z niepojętych przyczyn i wbrew rozumowi nieugięcie pozostaje wielkim stronnikiem kaczego rowa i reszty tej epickiej dewastacji, w której populizm i socjotechnika spuściły do klozetu 2 000 000 000 zł a rozochocony lud gotów z rozpędu spuścić jeszcze 1 000 000 000 zł tylko po to by sprawdzić czy instalacja się nie zapcha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    GłębokaMyśl(2023-11-22)
  • @GłębokaMyśl - Towarzyszu, co do motorowki to jak wytlumaczysz fakt popierania w wyborach na prezydenta RP czlowieka ktory goroził że jak dojdzie do władzy to zatrzyma przekop w połowie ukonczonej budowy? Jak wytłumaczysz wydanie pieniedzy elblazan na zmanipulowana ankiete odnosnie miejskiego portu, ktory jak dobrze wiemy w formie miejskiej nigdy nie powstanie? Jak wytlumaczysz popieranie kandydatki na prezydenta RP wygadujacej głupstwa typu'' Gdyby natura chciała przekop to by go zrobiła, ,? Propozycje rzadu 51% do 49% nazwał wrogim przejeciem. No i ten ostatni konfidencki donos zlozony z ssmiechem na gebie ku uciesze Mosky i Berlina... Prozno szukac rzetelnego działania na rzecz przekopu. A moze to jest działanie nieznane opini publicznej? Bo z mediow moglismy sie dowiedziec tylko tego w/w. Juz nie wspomne jak kolezanka z eurokomunistycznego parlamentu o niemieckobrzmiacym nazwisku przekonywała na budowie przekopu ze jest on zbedny bo mozna plywac przez rosje. Jesli motorowka jest oredownikiem przekopu to w parti oszustow jest chyba osamotniony? Po co wiec tkwic w tym towarzystwie antyprzekopowych wron?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    jawamwojtaniewybierałem(2023-11-22)
  • @jawamwojtaniewybierałem - "jak wytlumaczysz fakt popierania w wyborach na prezydenta RP człowieka który groził że jak dojdzie do władzy to zatrzyma przekop w połowie ukończonej budowy?" - Obecny prezydent - to prezydent pisowców, reszta to brak słów, po pierwsze. Przekop to marnowanie masy (przeogromnej) masy pieniędzy, wiec miał racje. Teraz to zarośnie chwastami i się zmarnuje całkowicie.
  • @jawamwojtaniewybierałem - Hej, oni krzyczą jak mantrę "będziesz siedział" a sami głosują na takich co siedzą w areszcie, za granicą bo się boją przyjechać albo na takich co nie chcą zrzec się immunitetu.
  • Póki co chwastami zarastają kilometry drog i chodników na modrzewinie tworzące drogi do nikad oraz lotnisko w szymanach. Wszystko to wytwór niegospodarnych towarzyszy z PO PSL SLD Lewica. No i ten basen przy spacerowej który wyżej wymienieni towarzysze doprowadzili do ruiny i nadal chodzą na wolności?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-11-22)
  • @jawamwojtaniewybierałem - Słodki jak miód z ucha moherka żoliborskiego pisufilciu o jakże zmiennym nicku, jeżeli ktokolwiek przekracza zaplanowany budżet o 1 000 000 000 zł, czyli o 100 %, a do tego wydaje 200 000 000 do 300 000 000 zł w sposób całkowicie nieuzasadniony i z pominięciem obowiązujących procedur lub prawa to TY radosny misiaczku obrzucasz błotem człowieka dzięki, któremu take cóś wypłynęło na powierzchnię i stało się wiadomym społeczeństwu, którego to pieniądze tak cudownie były marnotrawione, a być może nawet kradzione w ilościach hurtowych ? No to GM gratuluje dobrego samopoczucia. Odpowiedzcie sobie na trudne pytanie, jakiej narodowości kapitał operował elbląskim parkingiem dla TiRów, gdy PARTIA podjęła decyzję o kopaniu kaczego rowa ? Czyli komu tak realnie postanowiła zrobić dobrze ? P. S.Ładnieście sobie twarzyczkę tym towarzyszem przystroili, gratulacje. Na dalszą dyskusję liczyć nie powinniście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    GłębokaMyśl(2023-11-22)
  • @GłębokaMyśl - Nie rozumiem ludzi którzy marnotrawią czas i usiłują od miesięcy udowodnić swoim emblonskim adwersarzom swoja nieomylność. Otóż nic z tego emblonski misiaczku. Te tyrady na nic się zdają bo brzmią jak przekaz partyjny w TVN lub jak kto woli w TVP, jedyny i nieomylny, obliczony na słabego intelektualnie ciągle straszonego odbiorce. Takiego co to nie ma pojęcia od czego i kogo jest zależna polska polityka, gospodarka, wysokość inflacji i kurs złotego a także struktura polskiego budżetu. I właśnie ta niewiedza polskiego Kowalskiego jest przyczyna jego wielkiej podatność na medialne manipulacje jakie w tym kraju na szkodę jego społeczeństwa dokonują się za sprawą wpływu tzw "czynników zewnętrznych " od czasów transformacji ustrojowej po 1989 roku.
  • @GłębokaMyśl - Jak zwykle wyzygales bełkot a nie odpowiedziałeś mi na zadane pytania. Powiedz dlaczego ten twój wafel popierał towarzyszy i należy do kliki przeciwnej przekopowi i rozwojowi Elbląga? Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz do którego się odnosisz. Jak sobie nie radzisz to poproś rodziców, może potrafią czytać ze zrozumieniem i jakoś ci to wytłumaczą jak pierwszoklasiscie. Póki co wydałeś z siebie coś cuchnącego i próbujesz wmówić że nic się budować w Polsce nie opłaca. Gdyby Steenke ciebie słuchał to pochylnie nigdy by nie powstały. Ba twój bełkot pojawiłby się także podczas budowy tunelu pod kanałem la manche. Twoje wafle to pewnie ci co po1989 zwijali linie kolejowe w Polsce bo mówili że nierentowne?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-11-22)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - "Jak zwykle wyzygales bełkot a nie odpowiedziałeś mi na zadane pytania. " Jedyne zdanie zakończone znakiem zapytania: "No i ten basen przy spacerowej który wyżej wymienieni towarzysze doprowadzili do ruiny i nadal chodzą na wolności?" To pytanie do prokuratury pod dowództwem Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2023-11-23)
Reklama