UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • NAjlepszy Jest Krasulski przez 8 lat raz byl na mównicy i caly czas żuje gumę za kaczyńskim lub jest bez szczęki. takim dziadkom powinni zabronić kandydowania do sejmu lub senatu bo i tak z niego żadnego pożytku nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    99
    14
    Pikuss(2023-11-22)
  • @Pikuss - Jakie osiem człowieku, jak on już ze dwadzieścia lat w tym sejmie trwa? Parafrazując klasyka - czasy się zmieniają, tylko tacy jak Krasulski ciągle siedzą w komisjach. Ech, to elbląskie prawactwo, żadnych wniosków nie potrafi wyciągnąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    2
    KibiczProstej(2023-11-22)
  • @Pikuss - To nie guma tylko łupież wodza przeżuwa
  • @Pikuss - POstKOmuniści Cię nie razi? Ofiara PrOpagandy..... Spadaj na szparagi.
  • Dlaczego wyzywasz ludzi od postkomunistów, a sam wasalem Rosji (jak i cały PIS), jesteś. Pewno żyjesz też na czyjś koszt.
  • @Pikuss - Leonard Krasulski był posłem na Sejm V, VI, VII, VIII, IX. Teraz jest posłem iX kadencji (VI kadencja).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Anna L.(2023-11-22)
  • @Pikuss - Poprawienie: Leonard Krasulski był posłem na Sejm V, VI, VII, VIII, IX. Teraz jest posłem X kadencji (jego szósta kadencja).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Anna L.(2023-11-22)
  • Masz beret zryty przez Tusk Vision Network a wystarczyłoby obejrzeć "RESET". Moskiewska szkoła zbiera żniwo..... a elektorat PiS nazywają ciemnogrodem..... To jak Was określić? Żenada, która nie zaskakuje.
  • @Anna L. - I nawet raz byl na mownicy sejmowej Hashtagi: #Hahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hahaha(2023-11-23)
  • @Hahaha - pewnie zabładził-szedł do wc !!!!!
Reklama