UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zero odpowiedzi ? Bo prawda w oczy kole !!! Kciuki w dół tylko świadczą o patologi, lenistwie wobec uwięzionych zwierząt i udawanie że jest się dobrym człowiekiem jak ma się zwierzątko :⁠-⁠) Dziękuje bardzo
  • A co? Mam je wszystkie adoptować wtedy będę dobrym człowiekiem? Zluzuj co ?! Zluzuj bo piszesz bzdury. A po drugie nie muszę być dobrym aby kochać zwierzęta. Bez względu na wszystko kocham je i krzywdy im nigdy nie zrobię. A ty zastanów się co piszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Mam kota(2024-03-17)
  • @Mam kota - Nie o zniewolenie w schronisku tu chodzi lecz w domach gdzie ludzie udają że mając zwierzęta je kochają a traktują wyjście z psem jako konieczność wymuszoną !!!
  • @63 - Bo to jest wina rodziców. Kupują dzieciom zwierzaki na prezent bo małe, ładne, fajne a potem nie ma kto się nimi zajmować gdy dorosną ponieważ już nie są takie atrakcyjne. Zwierzęta to nie rzeczy które jak się znudzi można porzucić jak zabawkę już nie potrzebną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Mam kota(2024-03-17)
  • @Mam kota - Dokładnie tak ! Spokojnej nocy :⁠-⁠)
Reklama