UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kim jest Pytliński?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    17
    bez_Żartów(2024-01-30)
  • @bez_Żartów - To tak w skrócie - mieszkańcem Elbląga od urodzenia, któremu w okolicy wycięto za dużo drzew. W wolnych chwilach zgłaszałem do budżetu obywatelskiego takie inicjatywy jak fontanna w Parku Kajki, koncerty skrzypcowe, budowę ścieżki rowerowej wzdłuż Grunwaldzkiej, tablicę historyczną w Parku Modrzewie, monitoring i alejki w Parku Traugutta. Stworzyłem też mapę wycinek drzew aby mieszkańcy mieli lepszy dostęp do informacji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Hashtagi: #Moznainczej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    5
    ArturPytliński(2024-01-30)
  • @ArturPytliński - naprawdę się wzruszyłem.... no i co z tego?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    20
    bez_żartów(2024-01-30)
  • @bez_Żartów - Jakiś leszcz, który teraz będzie blokował wszytskie inwestycje, gdzie nawet jedno drzewko musi zostać wyciętę. Ja rozumiem, że tyle lat mielicie tam zieleń, ale to nie Wasza zieleń, to raz, a dwa, czy lokalny społecznik ustalił, jak montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków, ścianach, wiatach garażowych rozproszy inwestycję i co najważniejsze drastycznie zwiększy koszty inwestycji? No pewnie nie, ale co tam, ważne żeby Nam krzaków i drzewek pod oknami, ale nie na naszym terenie, nie wycięli. Ot hipokryzja...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    13
    Ploterek(2024-01-30)
  • @Ploterek - Hipokryzją jest łamanie własnego programu wyborczego i patoekologia pt. wytniemy 400 drzew, wstawimy panele i będziemy się chwalić że eko. Na koniec przyjdziemy jak co roku do Paku Kajki posadzić wam jedno drzewko żeby pamiętali żeby na nas zagłoswać bo lubimy drzewa. A za 15 lat panele na złom. To wręcz himalaje hipokryzji i robienie z ludzi durni.
  • @ArturPytliński - chodziliśmy razem do podstawówki sp16 :) pozdrawiam cie serdecznie i gratuluję działalności
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Piotrek 1-6a(2024-01-30)
  • Pani Gelert jest posłem więc jak można zajmować 2 stanowiska?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Uważna(2024-01-30)
  • @Uważna - Można. Warto poczytać przepisy.
Reklama