UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląskie drogi to jest dramat, jeżdżę dużo po Polsce ale tak fatalnego stanu ulicy i chodników nie widziałam nigdzie indziej. Za to mamy dwie drogi do nikąd jedna na modrzewinie druga w bażantarni przy leśniczówce Dębica. Tam kilometry kostki, asfaltów leżą odłogiem porośnięte chaszczami. Tak oto szastają naszymi pieniędzmi towarzysze z elbląskiego kręgu trzymających władzę z PO PSL SLD Lewica kkkkwww. Tak się za nasze bawią! Niegospodarność? To delikatnie powiedziane! Liczę że Elblążanie otwrzezwieli i tym razem już wybiorą mądrze i zakończą ten festiwal dziadostwa, nieróbstwa i niegospodarności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    9
    Mama Karoliny(2024-03-04)
  • @Mama Karoliny - Nigdzie po Polsce nie jeździsz, nie kłam teofilku.
  • @Mama Karoliny - Nie wiem, gdzie jeździsz, ale w nieodległym Gdańsku są ulice, które są w stanie dużo gorszym od tych w Elblągu. Nie ma tragedii ludzie, nie przesadzajcie. Jest trochę ulic do naprawy, ale nie można tego tak zero jedynkowo przedstawiać. A jak już piszesz o kręgu trzymającym władzę w Elblągu to chyba nie masz na myśli tego, żeby na Śliwkę głosować? To by było jak leczenie dżumy cholerą. PiS już pokazał w wydaniu ogólnopolskim co potrafi i na najbliższe 30 lat wystarczy. Więcej Polska nie przetrzyma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    Byniu z familoka(2024-03-04)
  • @Mama Karoliny - A ty pisowski towarzyszu dalej korzystasz ze sztampy narzuconej przez kc pis -PO.. to chyba kres twoich możliwości
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Prababcia Karolci(2024-03-04)
  • @Mama Karoliny - Ty po Polsce? zapewne nigdy nawet w Jegłowniku nie byłeś. jedyna pielgrzymka to na kolanach pod dom "naczelnego ideologa, "pisowskiego.
Reklama