UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak dla przypomnienia : "Minister grzmiała i groziła prokuraturą wszystkim zamieszanym w sianie społecznej niepewności i obiecywała, że osobiście dopilnuje, żeby nikt na Ziemi Kłodzkiej nie był poszkodowany"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Kolejne kłamstwo pis(2024-09-18)
  • @Kolejne kłamstwo pis - Pis wyłącznie kłamie i oszukuje, to się dziwisz?
  • Przestań zwalac wszystko na PiS. Jak masz wyprany mozg przez TVN. To Two J problem. Wiec daj na luz. Nikogo nie obchodzi że nie nie lubisz Pisu.
  • @E-g4 - Jak masz wyprany mózg przez tv republica/dawniej tvpis szłam/to nikogo to nie obchodzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    13
    Mama Karoliny(2024-09-18)
  • @E-g4 - Pis to oszuści, a żadnego TVN w ogóle nie oglądam od końca lat 90 bo jest żenujący jak ta jakaś republika teraz, Opinię o PIS wyrobiłem sobie z własnej obserwacji.
  • @N.p. - To samo mogę powiedzieć o Twoim. PO. A po drugie Pisowi wszyscy patrzą na ręce. A PO wszystko jest piękne i ładne A robią przekręty A społeczeństwo nie jest o tym informowanie. Tym się różni PO od Pisu.
  • @E-g4 - "To samo mogę powiedzieć o Twoim. PO" - Nie ma mojego PO. To jest tylko mniejsze zło, a PIS to wielkie zło. Wszyscy polscy politycy są kombinatorami i mają za pazurkami wiele. Nie popieram z zamiłowania Tuska, lecz jest dużo uczciwszy od Kaczyńskiego, czy też wielu innych Polaków-Cwaniaków umoczonych w polityce. A społeczeństwo teraz jest informowane gdyż teraz to już wymóg stworzony przez PO, po wyłapywaniu pisowców oszustów.
Reklama