Żeby zostać w Eblągu radnym, trzeba mieć 500 głosów albo szczęście. Najwięcej głosów w wyborach do Rady Miasta zdobył Henryk Słonina - 1700. Największym pechowcem jest Antoni Czyżyk - zdobył 499 głosów i radnym nie został. Największym szczęściarzem okazała się Ewa Sprawka - została radną, uzyskując zaledwie 165 głosów. To oczywiście wynik zawiłej ordynacji wyborczej i sposobu przydzielania mandatów.
Zestawiliśmy wyniki wyborów ze wszystkich pięciu elbląskich okręgów, o kolejności na naszej liście decydowała liczba zdobytych głosów. Jest to o tyle uprawnione, że wszystkie miejskie okręgi wyborcze są prawie równe - liczą po około 20000 wyborców.
Podajemy najpierw liczbę zdobytych głosów, potem imię i nazwisko kandydata, numer okręgu, w którym kandydat startował, wreszcie - komitet wyborczy, który go wystawiał. Dla ułatwienia, nazwy komitetów wyborczych podajemy w skrócie:
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin - LPR
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - PiS
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - PO
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci - LiD
Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Elbląg - WE
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia „Dobry Samorząd” - DS
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu - RiP
Nazwiska kandydatów, którzy zostali radnymi, podajemy wytłuszczoną czcionką.
Oto wyniki wyborów do Rady Miejskiej Elbląga '2006:
1700 - Henryk Słonina, 4, LiD
1193 - Naguszewski Tadeusz, 2, PO
1187 - Jerzy Wilk, 3, PiS
1044 - Elżbieta Gelert, 1, PO
984 - Andrzej Tomczyński, 1, PiS
821 - Juliusz Dziewiałtowski-Gintowt, 1, LiD
803 - Marek Pruszak, 5, PiS
744 - Marek Gliszczyński Marek, 2, LiD
640 - Marek Gulda, 5, LiD
611 - Zdzisław Olszewski, 4, PiS
611 - Jerzy Wcisła, 3, PO
544 - Witold Strzelec, 4, PO
542 - Janusz Nowak, 3, LiD
540 - Janusz Hajdukowski, 2, PiS
499 - Antoni Czyżyk, 4, PO
493 - Ryszard Klim, 2, LiD
474 - Andrzej Soja, 3, PO
464 - Leszek Lotkowski, 5, PO
409 - Teresa Król, 4, PiS
399 - Zdzisław Rzepa, 5, PiS
365 - Wojciech Tabiszewski, 3, PO
348 - Halina Sałata, 1, PiS
332 - Tomasz Lewandowski, 5, PO
326 - Jan Redzimski, 3, PiS
287 - Sławomir Malinowski, 3, WE
286 - Jan Witkowski, 1, LiD
278 - Krystyna Muszyńska, 5, LiD
274 - Wojciech Ławrynowicz, 5, PO
267 - Lucjan Filaszkiewicz, 2, LiD
261 - Wiktor Daszkiewicz, 4, PO
258 - Teresa Miłoszewska, 3, PiS
255 - Piotr Macutkiewicz, 4, DS
249 - Ryszard Zgirski, 2, PO
247 - Edward Stasiuk, 2, PO
244 - Halina Kalinowska, 5, LiD
228 - Czesława Piotrowska, 1, LiD
226 - Zbigniew Pater, 5, LiD
224 - Jan Pączkowski, 1, PO
219 - Andrzej Poźniak, 2, PiS
216 - Norbert Berliński, 3, LiD
215 - Izabela Olejnik, 2, PiS
212 - Andrzej Natoński, 4, PiS
206 - Sławomir Kula, 4, LiD
200 - Bogusław Milusz, 2, DS
199 - Mirosława Marjańska, 3, LiD
198 - Urszula Orłowska-Budo, 1, DS
196 - Genowefa Drozd, 3, LiD
192 - Gerhard Przybylski, 5, LiD
190 - Wojciech Paczkowski, 1, PO
189 - Paweł Kowszyński, 4, PiS
187 - Tadeusz Mikulski, 1, LiD
180 - Hieronim Guzowski, 2, RiP
178 - Iwona Szmurło, 5, PiS
174 - Witold Wróblewski, 1, DS
169 - Agnieszka Stacewicz, 5, PO
168 - Dariusz Bocian, 3, LiD
165 - Ewa Sprawka, 3, DS
160 - Bogusław Tołwiński, 5, PiS
158 - Zenon Dziwniel, 2, PiS
156 - Robert Falkenberg, 4, LiD
156 - Jolanta Wiercińska, 2, PO
155 - Regina Czymbor, 3, PO
154 - Jolanta Lisewska, 4, RiP
152 - Andrzej Pelc, 3, PiS
145 - Iwona Gniado, 3, LiD
141 - Bożena Sielewicz, 5, DS
140 - Paweł Fedorczyk, 2, PiS
139 - Monika Pruszak, 4, PO
136 - Łukasz Piśkiewicz, 2, PO
130 - Marek Wójcik, 2, PiS
129 - Piotr Opaczewski, 2, PO
127 - Mariola Hebel, 5, RiP
127 - Rafał Traks, 1, PiS
126 - Krzysztof Niezgoda, 5, DS
125 - Iwona Antkiewicz, 1, PiS
125 - Marek Kucharczyk, 5, PO
125 - Wiesława Pokropska, 5, DS
124 - Bartosz Mateusiak, 1, PO
124 - Cecylia Wiśniewska, 2, PiS
115 - Magdalena Luks, 3, DS
113 - Joanna Majewska, 2, DS
112 - Adam Krause, 2, DS
110 - Marian Peters, 1, LiD
110 - Krystyna Spiechowicz, 2, PO
110 - Danuta Tchorowska, 1, LiD
109 - Irena Sokołowska, 3, PO
109 - Ryszard Tomczyk, 4, PiS
108 - Małgorzata Decyk, 4, DS
107 - Stanisława Bujnowicz, 2, DS
107 - Dorota Filipek, 2, PO
106 - Katarzyna Jankowska, 5, LiD
106 - Henryka Szumna, 4, PiS
106 - Teresa Zaleska, 5, PiS
105 - Ireneusz Pukin, 3, PO
104 - Wojciech Karpiński, 2, WE
103 - Ryszard Kapusta, 5, DS
95 - Sebastian Czajkowski, 3, PiS
95 - Wiesław Wiśniewski, 1, RiP
91 - Dariusz Ignatowicz, 1, PO
91 - Piotr Jaroszek, 5, LiD
90 - Henryk Wojciechowski, 4, DS
87 - Bogdan Frieske, 2, DS
87 - Wojciech Kempiński, 3, LiD
87 - Dariusz Zaradkiewicz, 4, LiD
86 - Leon Budzisiak, 2, DS
86 - Regina Cysarz, 4, LiD
84 - Barbara Gąsiorowska, 1, PiS
83 - Waldemar Cichoń, 4, WE
82 - Jerzy Broda, 4, PiS
82 - Leszek Iwańczuk, 1, LiD
81 - Kazimierz Gibaszek, 3 LiD
81 - Iwona Marciniak, 5, PO
80 - Leszek Lewarowski, 3, RiP
80 - Władysław Orzechowski, 5, LiD
79 - Agnieszka Grzelak, 1, PO
79 - Karolina Zawadzka, 2, LiD
78 - Bogusław Mikulski, 2, LiD
78 - Janusz Ufnalewski, 2, DS
76 - Wiesław Karwacki, 2, DS
76 - Tomasz Lassmann, 2, LiD
75 - Władysława Nowodworska, 5, RiP
75 - Janusz Pietruszyński, 3, PO
75 - Grzegorz Tomczyk, 4, PO
73 – Wioletta Engler, 1, RiP
73 - Tomasz Milewski, 1, PiS
72 - Barbara Alfut, 1, WE
72 - Mirosława Borek-Kowalczyk, 2, LiD
72 - Sylwia Różycka-Kowal, 4, LiD
72 - Krzysztof Święcicki, 4, DS
71 - Łukasz Anaszko, 2, PO
71 - Danuta Balkiewicz, 3, RiP
71 - Alicja Boczar, 4, DS
71 - Elżbieta Lisowska, 3, LiD
70 - Piotr Marek, 4, PO
69 - Zenon Korzeniowski, 3, DS
68 - Henryka Szarłowska, 5, PO
65 - Janusz Jaworski, 1, PiS
65 - Władysław Orszański, 3, PO
65 - Robert Rokita, 3, PO
65 - Henryk Rudak, 5, DS
65 - Małgorzata Strzelec, 1, PO
64 - Grzegorz Bidziński, 4, PO
64 - Przemysław Marusa, 1, LiD
63 - Kazimierz Kowalski, 1, LiD
62 - Henryk Jackiewicz, 2, PiS
62 - Olga Lipińska, 3, LPR
61 - Joanna Derewecka, 5, PiS
61 - Krzysztof Kowalski, 4, LiD
61 - Leszek Malinowski, 4, DS
60 - Ewa Krajnik, 1, DS
59 - Tadeusz Browarczyk, 2, WE
59 - Marian Jasiński, 1, PiS
59 - Beata Mackiewicz, 5, PiS
59 - Krzysztof Szopiński, 3, PO
58 - Przemysław Jarosz, 4, DS
58 - Beata Kulesza, 3, DS
56 - Grażyna Nawrolska, 4, DS
56 - Alina Szatkowska, 1, LiD
56 - Piotr Strzyżewski, 5, PiS
56 - Janina Walewska, 2, PiS
55 - Agnieszka Stefańska, 2, LiD
55 - Żanetta Szymanowska, 5, LiD
55 - Alicja Tomczyk, 3, DS
54 - Piotr Zieliński, 1, PiS
52 - Tadeusz Malinowski, 1, RiP
52 - Tomasz Woźny, 3, DS
50 - Tadeusz Chmielewski, 2, RiP
50 - Lidia Diżak, 1, PiS
50 - Ewa Kućmierowska, 2, PO
50 - Jolanta Serdyńska, 1, PO
50 - Mieczysław Sokołowski, 5, PiS
49 - Piotr Kowalski, 5, WE
47 - Adam Charłampowicz, 5, PO
47 - Wojciech Pawlak, 1, PO
46 - Marek Cichoń, 3, RiP
45 - Antoni Drelich, 3, PiS
45 - Paweł Janiak, 2, RiP
45 - Iwona Małaszewska, 1, WE
45 - Julia Siuda, 4, PiS
44 - Karol Wyszyński, 4, LiD
43 - Adrianna Piotrowska, 1, PO
42 - Ryszard Krzysztofowicz, 4, WE
42 - Wanda Paul, 5, PO
42 - Bożena Rakowska, 2, PiS
41 - Helena Hałun, 1, WE
41 - Grzegorz Sowa, 4, PO
40 - Marek Jagodziński, 1, DS
40 - Tadeusz Kozłowicz, 4, RiP
40- Anna Sałacka, 1, RiP
39 - Maciej Kukla, 3, PiS
39 - Edward Piasecki, 3, LiD
39 - Stefan Walas, 4, LiD
38 - Piotr Kołodziejczyk, 2, LiD
38 - Rafał Kućmański, 1, DS
38 - Halina Sawicka-Oracz, 3, WE
38 - Sławomir Sawicki, 5, DS
37 - Adam Kulesza, 3, WE
37 - Andrzej Przybylski, 4, WE
37 - Karolina Wasielewska, 4, LiD
37 - Zbigniew Żbikowski, 5, RiP
36 - Małgorzata Czyszek, 4, DS
36 - Jerzy Gawryołek, 4, PiS
36 - Piotr Piątek, 3, DS
36 - Robert Rurka, 5, PO
35 - Marta Modrzyńska, 2, WE
35 – Rafał Postek, 1, DS
35 - Łukasz Żukowski, 4, PO
34 - Ryszard Hałajec, 4, DS
34 - Piotr Janeczko, 2, WE
34 - Marcin Jezierski, 1, DS
34 - Marek Kopyla, 2, RiP
34 - Grażyna Popławska, 5, WE
33 - Maria Kasprzycka, 3, DS
32 - Jarosław Kozakiewicz, 5, RiP
32 - Wojciech Kulesza, 5, RiP
32 - Marcin Zdanowicz, 2, LiD
30 - Henryk Dakszewicz, 5, RiP
30 - Sławomir Tkaczyk, 3, RiP
29 - Zdzisław Matłach, 5, PiS
28 - Bartosz Kowalski, 3, PiS
28 - Zbigniew Pąsik, RiP
28 - Zenon Perwenis, 5, RiP
28 - Piotr Ziębka, 2, DS
26 - Grzegorz Konopko, 4, PiS
26 - Bogdan Zaborowski, 1, WE
25 - Ryszard Miszk, 2, RiP
24 - Sławomir Grzywiński, 3, LPR
24 - Jerzy Kulas, 4, RiP
24 - Danuta Orszewska, 3, WE
23 - Norbert Jachimowicz, 3, LPR
23 - Stanisław Zaborowski, 2, RiP
22 - Zygmunt Dobosz, 5, LiD
22 - Roman Rycke, 1, WE
20 - Anna Muniak, 5, WE
20 - Agnieszka Niemidomska, 3, RiP
19 - Anna Gańska, 4, RiP
19 - Krzysztof Kierbedź, 3, RiP
19 - Artur Szadziul, 4, PO
18 - Andrzej Jewniewicz, 3, WE
18 - Jadwiga Kowalczyk, 4, RiP
18 - Anna Styn, 5, WE
17 - Irena Kempf, 3, PiS
17 - Ryszard Kozioł, 4, RiP
17 - Danuta Krygier, 1, RiP
17 - Dariusz Urbański, 1, WE
16 - Jerzy Neuman, 5, WE
16 - Aleksandra Wasiak, 5, WE
16 - Jerzy Zambrzycki, 1, WE
16 - Ryszard Zemke, 1, RiP
15 - Karol Kraiński, 3, LPR
15 - Marzena Kozłowska, 4, WE
15 - Marzena Wróbel, 1, RiP
14 - Maciej Biegaj, 3, WE
14 - Anfisa Grzywińska, 3, LPR
14 - Agnieszka Guzowska, 3, RiP
14 - Łucja Modrzyńska, 5, WE
13 - Urszula Babińska, 3, WE
13 - Waldemar Chruśliński, 3, WE
13 - Roman Gajewski, 2, RiP
13 - Grażyna Saryk, 3, RiP
13 - Edmund Stankiewicz, 1, RiP
13 - Zygmunt Stybel, 3, RiP
12 - Janusz Gralewski, 3, PiS
12 - Czesław Strawa, 3, WE
11 - Jerzy Byczyński, 4, WE
10 - Janusz Bredziński, 2, RiP
10 - Edward Dudek, 5, WE
10 - Marian Gontarski, 2, WE
10 - Natalia Jarzębkowska, 4, WE
10 - Ewelina Przeworska, 1, WE
10 - Aleksander Rdzanek, 5, RiP
9 - Tadeusz Miszewski, 4, WE
9 - Łukasz Popławski, 2, WE
9 - Loretta Sarabaj, 2, WE
8 - Jerzy Dąbrowski, 1, WE
8 - Wojciech Klimontowicz, 4, RiP
8 - Konrad Prusiecki, 1, WE
8 - Wiesław Ziółkowski, 2, WE
7 - Józef Brzozowski, 2, RiP
7 - Lech Golon, 2, RiP
7 - Andrzej Ludwiński, 3, RiP
6 - Jerzy Kacperski, 3, WE
6 - Krzysztof Kompiński, 4, RiP
6 - Krzysztof Magierski, 2, WE
6 - Robert Monkiewicz, 2, WE
6 - Halina Runiewicz, 4, WE
6 - Alfreda Tarnarzewska, 5, RiP
6 - Bartłomiej Zambrzycki, 4, RiP
5 - Henryk Iszoro, 4, WE
5 - Zbigniew Ostrowski, 1, RiP
4 - Michał Biegaj, 4, WE
3 - Janusz Bronhard, 4, RiP
3 - Krystyna Pelkowska, 5, WE
3 - Tadeusz Zgurzyński, 5, WE.
Podajemy najpierw liczbę zdobytych głosów, potem imię i nazwisko kandydata, numer okręgu, w którym kandydat startował, wreszcie - komitet wyborczy, który go wystawiał. Dla ułatwienia, nazwy komitetów wyborczych podajemy w skrócie:
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin - LPR
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - PiS
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - PO
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci - LiD
Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Elbląg - WE
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia „Dobry Samorząd” - DS
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu - RiP
Nazwiska kandydatów, którzy zostali radnymi, podajemy wytłuszczoną czcionką.
Oto wyniki wyborów do Rady Miejskiej Elbląga '2006:
1700 - Henryk Słonina, 4, LiD
1193 - Naguszewski Tadeusz, 2, PO
1187 - Jerzy Wilk, 3, PiS
1044 - Elżbieta Gelert, 1, PO
984 - Andrzej Tomczyński, 1, PiS
821 - Juliusz Dziewiałtowski-Gintowt, 1, LiD
803 - Marek Pruszak, 5, PiS
744 - Marek Gliszczyński Marek, 2, LiD
640 - Marek Gulda, 5, LiD
611 - Zdzisław Olszewski, 4, PiS
611 - Jerzy Wcisła, 3, PO
544 - Witold Strzelec, 4, PO
542 - Janusz Nowak, 3, LiD
540 - Janusz Hajdukowski, 2, PiS
499 - Antoni Czyżyk, 4, PO
493 - Ryszard Klim, 2, LiD
474 - Andrzej Soja, 3, PO
464 - Leszek Lotkowski, 5, PO
409 - Teresa Król, 4, PiS
399 - Zdzisław Rzepa, 5, PiS
365 - Wojciech Tabiszewski, 3, PO
348 - Halina Sałata, 1, PiS
332 - Tomasz Lewandowski, 5, PO
326 - Jan Redzimski, 3, PiS
287 - Sławomir Malinowski, 3, WE
286 - Jan Witkowski, 1, LiD
278 - Krystyna Muszyńska, 5, LiD
274 - Wojciech Ławrynowicz, 5, PO
267 - Lucjan Filaszkiewicz, 2, LiD
261 - Wiktor Daszkiewicz, 4, PO
258 - Teresa Miłoszewska, 3, PiS
255 - Piotr Macutkiewicz, 4, DS
249 - Ryszard Zgirski, 2, PO
247 - Edward Stasiuk, 2, PO
244 - Halina Kalinowska, 5, LiD
228 - Czesława Piotrowska, 1, LiD
226 - Zbigniew Pater, 5, LiD
224 - Jan Pączkowski, 1, PO
219 - Andrzej Poźniak, 2, PiS
216 - Norbert Berliński, 3, LiD
215 - Izabela Olejnik, 2, PiS
212 - Andrzej Natoński, 4, PiS
206 - Sławomir Kula, 4, LiD
200 - Bogusław Milusz, 2, DS
199 - Mirosława Marjańska, 3, LiD
198 - Urszula Orłowska-Budo, 1, DS
196 - Genowefa Drozd, 3, LiD
192 - Gerhard Przybylski, 5, LiD
190 - Wojciech Paczkowski, 1, PO
189 - Paweł Kowszyński, 4, PiS
187 - Tadeusz Mikulski, 1, LiD
180 - Hieronim Guzowski, 2, RiP
178 - Iwona Szmurło, 5, PiS
174 - Witold Wróblewski, 1, DS
169 - Agnieszka Stacewicz, 5, PO
168 - Dariusz Bocian, 3, LiD
165 - Ewa Sprawka, 3, DS
160 - Bogusław Tołwiński, 5, PiS
158 - Zenon Dziwniel, 2, PiS
156 - Robert Falkenberg, 4, LiD
156 - Jolanta Wiercińska, 2, PO
155 - Regina Czymbor, 3, PO
154 - Jolanta Lisewska, 4, RiP
152 - Andrzej Pelc, 3, PiS
145 - Iwona Gniado, 3, LiD
141 - Bożena Sielewicz, 5, DS
140 - Paweł Fedorczyk, 2, PiS
139 - Monika Pruszak, 4, PO
136 - Łukasz Piśkiewicz, 2, PO
130 - Marek Wójcik, 2, PiS
129 - Piotr Opaczewski, 2, PO
127 - Mariola Hebel, 5, RiP
127 - Rafał Traks, 1, PiS
126 - Krzysztof Niezgoda, 5, DS
125 - Iwona Antkiewicz, 1, PiS
125 - Marek Kucharczyk, 5, PO
125 - Wiesława Pokropska, 5, DS
124 - Bartosz Mateusiak, 1, PO
124 - Cecylia Wiśniewska, 2, PiS
115 - Magdalena Luks, 3, DS
113 - Joanna Majewska, 2, DS
112 - Adam Krause, 2, DS
110 - Marian Peters, 1, LiD
110 - Krystyna Spiechowicz, 2, PO
110 - Danuta Tchorowska, 1, LiD
109 - Irena Sokołowska, 3, PO
109 - Ryszard Tomczyk, 4, PiS
108 - Małgorzata Decyk, 4, DS
107 - Stanisława Bujnowicz, 2, DS
107 - Dorota Filipek, 2, PO
106 - Katarzyna Jankowska, 5, LiD
106 - Henryka Szumna, 4, PiS
106 - Teresa Zaleska, 5, PiS
105 - Ireneusz Pukin, 3, PO
104 - Wojciech Karpiński, 2, WE
103 - Ryszard Kapusta, 5, DS
95 - Sebastian Czajkowski, 3, PiS
95 - Wiesław Wiśniewski, 1, RiP
91 - Dariusz Ignatowicz, 1, PO
91 - Piotr Jaroszek, 5, LiD
90 - Henryk Wojciechowski, 4, DS
87 - Bogdan Frieske, 2, DS
87 - Wojciech Kempiński, 3, LiD
87 - Dariusz Zaradkiewicz, 4, LiD
86 - Leon Budzisiak, 2, DS
86 - Regina Cysarz, 4, LiD
84 - Barbara Gąsiorowska, 1, PiS
83 - Waldemar Cichoń, 4, WE
82 - Jerzy Broda, 4, PiS
82 - Leszek Iwańczuk, 1, LiD
81 - Kazimierz Gibaszek, 3 LiD
81 - Iwona Marciniak, 5, PO
80 - Leszek Lewarowski, 3, RiP
80 - Władysław Orzechowski, 5, LiD
79 - Agnieszka Grzelak, 1, PO
79 - Karolina Zawadzka, 2, LiD
78 - Bogusław Mikulski, 2, LiD
78 - Janusz Ufnalewski, 2, DS
76 - Wiesław Karwacki, 2, DS
76 - Tomasz Lassmann, 2, LiD
75 - Władysława Nowodworska, 5, RiP
75 - Janusz Pietruszyński, 3, PO
75 - Grzegorz Tomczyk, 4, PO
73 – Wioletta Engler, 1, RiP
73 - Tomasz Milewski, 1, PiS
72 - Barbara Alfut, 1, WE
72 - Mirosława Borek-Kowalczyk, 2, LiD
72 - Sylwia Różycka-Kowal, 4, LiD
72 - Krzysztof Święcicki, 4, DS
71 - Łukasz Anaszko, 2, PO
71 - Danuta Balkiewicz, 3, RiP
71 - Alicja Boczar, 4, DS
71 - Elżbieta Lisowska, 3, LiD
70 - Piotr Marek, 4, PO
69 - Zenon Korzeniowski, 3, DS
68 - Henryka Szarłowska, 5, PO
65 - Janusz Jaworski, 1, PiS
65 - Władysław Orszański, 3, PO
65 - Robert Rokita, 3, PO
65 - Henryk Rudak, 5, DS
65 - Małgorzata Strzelec, 1, PO
64 - Grzegorz Bidziński, 4, PO
64 - Przemysław Marusa, 1, LiD
63 - Kazimierz Kowalski, 1, LiD
62 - Henryk Jackiewicz, 2, PiS
62 - Olga Lipińska, 3, LPR
61 - Joanna Derewecka, 5, PiS
61 - Krzysztof Kowalski, 4, LiD
61 - Leszek Malinowski, 4, DS
60 - Ewa Krajnik, 1, DS
59 - Tadeusz Browarczyk, 2, WE
59 - Marian Jasiński, 1, PiS
59 - Beata Mackiewicz, 5, PiS
59 - Krzysztof Szopiński, 3, PO
58 - Przemysław Jarosz, 4, DS
58 - Beata Kulesza, 3, DS
56 - Grażyna Nawrolska, 4, DS
56 - Alina Szatkowska, 1, LiD
56 - Piotr Strzyżewski, 5, PiS
56 - Janina Walewska, 2, PiS
55 - Agnieszka Stefańska, 2, LiD
55 - Żanetta Szymanowska, 5, LiD
55 - Alicja Tomczyk, 3, DS
54 - Piotr Zieliński, 1, PiS
52 - Tadeusz Malinowski, 1, RiP
52 - Tomasz Woźny, 3, DS
50 - Tadeusz Chmielewski, 2, RiP
50 - Lidia Diżak, 1, PiS
50 - Ewa Kućmierowska, 2, PO
50 - Jolanta Serdyńska, 1, PO
50 - Mieczysław Sokołowski, 5, PiS
49 - Piotr Kowalski, 5, WE
47 - Adam Charłampowicz, 5, PO
47 - Wojciech Pawlak, 1, PO
46 - Marek Cichoń, 3, RiP
45 - Antoni Drelich, 3, PiS
45 - Paweł Janiak, 2, RiP
45 - Iwona Małaszewska, 1, WE
45 - Julia Siuda, 4, PiS
44 - Karol Wyszyński, 4, LiD
43 - Adrianna Piotrowska, 1, PO
42 - Ryszard Krzysztofowicz, 4, WE
42 - Wanda Paul, 5, PO
42 - Bożena Rakowska, 2, PiS
41 - Helena Hałun, 1, WE
41 - Grzegorz Sowa, 4, PO
40 - Marek Jagodziński, 1, DS
40 - Tadeusz Kozłowicz, 4, RiP
40- Anna Sałacka, 1, RiP
39 - Maciej Kukla, 3, PiS
39 - Edward Piasecki, 3, LiD
39 - Stefan Walas, 4, LiD
38 - Piotr Kołodziejczyk, 2, LiD
38 - Rafał Kućmański, 1, DS
38 - Halina Sawicka-Oracz, 3, WE
38 - Sławomir Sawicki, 5, DS
37 - Adam Kulesza, 3, WE
37 - Andrzej Przybylski, 4, WE
37 - Karolina Wasielewska, 4, LiD
37 - Zbigniew Żbikowski, 5, RiP
36 - Małgorzata Czyszek, 4, DS
36 - Jerzy Gawryołek, 4, PiS
36 - Piotr Piątek, 3, DS
36 - Robert Rurka, 5, PO
35 - Marta Modrzyńska, 2, WE
35 – Rafał Postek, 1, DS
35 - Łukasz Żukowski, 4, PO
34 - Ryszard Hałajec, 4, DS
34 - Piotr Janeczko, 2, WE
34 - Marcin Jezierski, 1, DS
34 - Marek Kopyla, 2, RiP
34 - Grażyna Popławska, 5, WE
33 - Maria Kasprzycka, 3, DS
32 - Jarosław Kozakiewicz, 5, RiP
32 - Wojciech Kulesza, 5, RiP
32 - Marcin Zdanowicz, 2, LiD
30 - Henryk Dakszewicz, 5, RiP
30 - Sławomir Tkaczyk, 3, RiP
29 - Zdzisław Matłach, 5, PiS
28 - Bartosz Kowalski, 3, PiS
28 - Zbigniew Pąsik, RiP
28 - Zenon Perwenis, 5, RiP
28 - Piotr Ziębka, 2, DS
26 - Grzegorz Konopko, 4, PiS
26 - Bogdan Zaborowski, 1, WE
25 - Ryszard Miszk, 2, RiP
24 - Sławomir Grzywiński, 3, LPR
24 - Jerzy Kulas, 4, RiP
24 - Danuta Orszewska, 3, WE
23 - Norbert Jachimowicz, 3, LPR
23 - Stanisław Zaborowski, 2, RiP
22 - Zygmunt Dobosz, 5, LiD
22 - Roman Rycke, 1, WE
20 - Anna Muniak, 5, WE
20 - Agnieszka Niemidomska, 3, RiP
19 - Anna Gańska, 4, RiP
19 - Krzysztof Kierbedź, 3, RiP
19 - Artur Szadziul, 4, PO
18 - Andrzej Jewniewicz, 3, WE
18 - Jadwiga Kowalczyk, 4, RiP
18 - Anna Styn, 5, WE
17 - Irena Kempf, 3, PiS
17 - Ryszard Kozioł, 4, RiP
17 - Danuta Krygier, 1, RiP
17 - Dariusz Urbański, 1, WE
16 - Jerzy Neuman, 5, WE
16 - Aleksandra Wasiak, 5, WE
16 - Jerzy Zambrzycki, 1, WE
16 - Ryszard Zemke, 1, RiP
15 - Karol Kraiński, 3, LPR
15 - Marzena Kozłowska, 4, WE
15 - Marzena Wróbel, 1, RiP
14 - Maciej Biegaj, 3, WE
14 - Anfisa Grzywińska, 3, LPR
14 - Agnieszka Guzowska, 3, RiP
14 - Łucja Modrzyńska, 5, WE
13 - Urszula Babińska, 3, WE
13 - Waldemar Chruśliński, 3, WE
13 - Roman Gajewski, 2, RiP
13 - Grażyna Saryk, 3, RiP
13 - Edmund Stankiewicz, 1, RiP
13 - Zygmunt Stybel, 3, RiP
12 - Janusz Gralewski, 3, PiS
12 - Czesław Strawa, 3, WE
11 - Jerzy Byczyński, 4, WE
10 - Janusz Bredziński, 2, RiP
10 - Edward Dudek, 5, WE
10 - Marian Gontarski, 2, WE
10 - Natalia Jarzębkowska, 4, WE
10 - Ewelina Przeworska, 1, WE
10 - Aleksander Rdzanek, 5, RiP
9 - Tadeusz Miszewski, 4, WE
9 - Łukasz Popławski, 2, WE
9 - Loretta Sarabaj, 2, WE
8 - Jerzy Dąbrowski, 1, WE
8 - Wojciech Klimontowicz, 4, RiP
8 - Konrad Prusiecki, 1, WE
8 - Wiesław Ziółkowski, 2, WE
7 - Józef Brzozowski, 2, RiP
7 - Lech Golon, 2, RiP
7 - Andrzej Ludwiński, 3, RiP
6 - Jerzy Kacperski, 3, WE
6 - Krzysztof Kompiński, 4, RiP
6 - Krzysztof Magierski, 2, WE
6 - Robert Monkiewicz, 2, WE
6 - Halina Runiewicz, 4, WE
6 - Alfreda Tarnarzewska, 5, RiP
6 - Bartłomiej Zambrzycki, 4, RiP
5 - Henryk Iszoro, 4, WE
5 - Zbigniew Ostrowski, 1, RiP
4 - Michał Biegaj, 4, WE
3 - Janusz Bronhard, 4, RiP
3 - Krystyna Pelkowska, 5, WE
3 - Tadeusz Zgurzyński, 5, WE.
PD