UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rok temu mogliście wypędzić tą tłuszcze w referendum. Olaliscie ten przywilej demokracji, twierdziliście wszystko jest ok. Bo to teraz macie lemingi swoich przedstawicieli. Buta arogancja pyszczenie, mściwość, prześladowanie za krytykę w komentarzach, donoszenie na milicję, czasy UB SB itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    14
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-10-24)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Czy europosłowie PiS chcą, żebyśmy jedli robaki ? Skądinąd to ciekawe, że pan poseł Jaki w zeszły czwartek nie doczytał za czym głosuje. " Buta arogancja pyszczenie, mściwość, prześladowanie za krytykę w komentarzach, donoszenie na milicję, czasy UB SB itd. " Piękny i zwięzły opis działań populizmu i socjopatii moherka żoliborskiego pyrrusowo zwycięskiego. Zwłaszcza donoszenie na milicję to bardzo charakterystyczny błąd... Czy to wieloletnia współpraca z tym wspaniałym organem odcisnęła na tej wypowiedzi swoje niezatarte piętno ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    10
    GłębokaMyśl(2023-10-24)
  • @GłębokaMyśl - z tego co tu pisza to gleboka jest tu lokalnym sygnalista i uprzejmie donosi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    jawamwojtaniewybierałem(2023-10-24)
  • @jawamwojtaniewybierałem - Post został zakwalifikowany jako bezczelne i chamskie pomówienie bez szans na jakiekolwiek dowody. GM nie współpracuje z wolskim aparatem przymusu. Ten radosny atak ad personam dyżurnego ćwierćinteligenta populizmu i socjopatii dobitnie świadczy o żałosnej bezsilności partyjnych podnóżków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    GłębokaMyśl(2023-10-24)
  • @GłębokaMyśl - lec na komende, złozyc obywatelski donos!słupnik ci to wynagrodzi. POrtal tez bedzie skory do wspolpracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    jawamwojtaniewybierałem(2023-10-24)
  • @jawamwojtaniewybierałem - "lec na komende, złozyc obywatelski donos!słupnik ci to wynagrodzi. POrtal tez bedzie skory do wspolpracy. " Donoszenie na żałosnych inteligentów z populizmu i socjopatii to strata czasu. Pan szanowny, jak widać z postu, doświadczony i dobrze zna obyczaj obowiązujący w tej dziedzinie pisowskiej aktywności. GM GRATULUJE postawy prawdziwego wolaka !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    GłębokaMyśl(2023-10-24)
  • @GłębokaMyśl - Twój prawdopodobnie przyszły minister MON już zapowiedział zmniejszenie armii. Nie wiem czy Siemoniak, najgorszy minister MON, wie o wojnie która toczy się w Europie i na święta. Strach się bać jakich ignorantów wybraliście głęboki.....
  • @bra - "najgorszy minister MON, wie o wojnie która toczy się w Europie i na święta. " Bardzo ciekawy jest ten wątek wojny na święta. Może szanowny pan raczy go uszczegółowić i poszerzyć jego omówienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    GłębokaMyśl(2023-10-24)
  • @GłębokaMyśl - Zwykła literówka, ale niektórym nielotom trzeba wszystko tłumaczyć. Wojna na świecie. Doszło głęboki...... Moze szanowny pan skomentuje wypowiedź Dyzmy z PO, czyli Siemoniaka. Osłabienie polskiej armii to czytelny sygnał dla Putina, czy jak tą wypowiedź interpretować. Semoniak to taki Dyzma albo gość zawód dyrektor. Gdzie partia wysyła tam idzie. Bez kwalifikacji został dyrektorem w telewizji. Dostał rozkaz i powyrzucał niewygodnych ludzi.
  • @GłębokaMyśl - Towarzyszu zachowajcie czujność rewolucyjną. W celu zaspokojenia potrzeby zaciekawienia naczelnika zaleca się donoszenie na podejrzanych autorów komentarzy do aparatu służby bezpieczeństwa Państwa. Wszelkie przejawy nieposluszenstwa i krytyki obywateli muszą być gaszone w zarodku. Rewolucja jest naszym wrogiem!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Mama Witka(2023-10-24)
  • @Mama Witka - Tak, poza tym, zdrowy jesteś. Ile czasu minęło od casu ukończenia studiów na uczelni Fromborskiej, zwanej Kocborowem? Napisz lepiej coś o potrzebie zakończenia sprawy ławników. Może Ci się uda? Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    RomanR(2023-10-24)
  • @bra - Płytkamyśl ty lepiej zamilknij !Głosowałem na PO ale również twierdzę że presja na Dudę jest poniżeniem i porażką ! Niech PIS rządzi, proszę bardzo, co ma do zatuszowania to i tak to zrobił ale problem na rośnie kiedy zabraknie kasy na obietnice, na 800+ i 14-tki. Renciści przeżyją bo wcale mało nie mają ale te panienki w ciąży wyjdą na ulicę ze swoimi gromadami dzieci które urodziły dla kasy :⁠-⁠)
  • @Mama Witka - Czasy komsomołu populizmu i socjopatii minęły, dzięki mobilizacji Polaków, należy mieć nadzieję, że bezpowrotnie. GM w pełni rozumie potrzebę bezwstydnego serwilizmu, która rozwijała się przez ostatnie osiem lat i wolskiego donosicielstwa patriotycznego premiowanego przez czynowników populizmu i socjotechniki / socjopatii. Niezrozumiałym pozostaje chęć dzielenia się takimi doświadczeniami na publicznym forum poprzez przypisywanie własnych modeli działań przeciwnikom politycznym. Właściwie, jakie ma to znaczenie ? Jedna głupota mniej, jedna więcej... Wiwat populizm i socjopatia !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2023-10-25)
  • @GłębokaMyśl - ''Czasy komsomołu populizmu i socjopatii minęły, dzięki mobilizacji Polaków, należy mieć nadzieję, że bezpowrotnie. '' Osiołku gdzies ty był w latach 2007-2015? Do władzy doszły POnownie pomioty z postmagdalenkowego układu. Tylko ze ci wzamian za srebrniki sprzedadza Polske wprowadzajac przy okazji bez hamulcow wszelkie dyrektywny unijne te szkodliwe, prolewackie oraz bez zawahania beda realizowac agende 2030.Zindoktrynowany, zmanipulowany suweren za 4 lata obruci ta postmagdalenkową, postokraglostołową karuzelą i za 4 lata obwiesci ze dokonano zmiany na nowych, normalniejszych. W Elblagu nastomiast tkwi postprlowski uklad w ktorym naczelnik zaciekawiony krytyka w komentarzach pobiera dane czytelnikow z kolalnej gazety i przesluchuje czytelnikow za krytyke. Co powiesz w tym temacie? media-milicja-naczelnik( uklad rodem z PRl-U). tO JEST TO CO NAZYWASZ:donosicielstwa patriotycznego premiowanego przez czynowników populizmu i socjotechniki / socjopatii. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    MamaWitka(2023-10-25)
  • Może tak konkretniej, bo nie mogę zrozumieć, co masz do mnie. Taki bardziej bełkot i to bez sensu.
  • @GłębokaMyśl - Odwal się Od Pana posła Jaki. Jeden z bardziej rozsądnych posłów. Ty martw się bo Niemcy z pomocą zdrajców lewicowych zlikwidują możliwość weta i stworzą nowa rzeszę pod ich rozkazami. Obowiązkowo wprowadzą euro i zlikwidują samodzielność polityczną i ekonomiczna Polski. CPK koniec inwestycji, z regulacją Odry i rozwojem Świnoujścia też, boję się również o los elektrowni atomowych, kopalni węgla i elektrowni. Będziemy kupować od Niemców wiatraki i panele i staniemy się skansenem. Taki los gotuje nam Tusk z przystawki na których głosują taki orły jak głęboki.... Może coś o Siemoniaku, bo nie znalazłem odpowiedzi. Głosowanie w sprawie likwidacji weta miało być 12 października, ale przeniesiono z uwagi na wybory w Polsce Z
Reklama