UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu kapłana i wciąż przebywa on za kratkami. Niestety, metody, jakie wobec niego się stosuje, przypominają żywo te, które wykorzystywali esbecy w słusznie minionym ustroju. Portal wpolityce. pl opublikował fragment listu od ks. Olszewskiego, jaki będzie zamieszczony w tygodniku "Sieci". Wyłania się z niego koszmarne traktowanie kapłana. „Zawieziono mnie na »dołek«. Od 6 rano, przez cały dzień (nawet przy czynnościach fizjologicznych) byłem skuty. Ani na chwilę nie zdjęto mi kajdanek. Usłyszałem, że o tej porze nie ma ani kolacji, ani wody. Ubłagałem pół butelki wody z kranu, przyniesionej w butelce, która stała w celi. Rano, kiedy prosiłem, by zaprowadzono mnie do WC, usłyszałem: »Lej do niej«” - relacjonuje ksiądz. […] „Gdy wróciłem do celi, posprzątałem ją po poprzednim lokatorze i padłem jak nieżywy. Po krótkiej chwili nagle zapaliło się światło. Okazało się, że jestem pod »specjalnym nadzorem«. Stąd kamera, kajdanki, nawet przy przejściu na spacerniak, odizolowanie od innych […], budzenie światłem przez całą noc, co godzinę! Tak było przez pierwsze dwa tygodnie”. Przypomnijmy, że niedawno sędzia Anna Kuzaj, członkini Iustitii, przedłużyła areszt ks. Olszewskiemu na kolejne trzy miesiące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Za PO-PSL-SLD-20050(2024-06-30)
  • @Za PO-PSL-SLD-20050 - To że jest pod specjalnym nadzorem nie oznacza że nie spotka go kara za swe czyny
Reklama