UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Umiem pływać i myślę że nawet nie źle ale jakoś morza się boję nigdy nie wszedłem do wody po wyżej kolan bo przy fali to już jest do pasa albo więcej kiedyś jak moja córka była mała miała około 2-3latka chodziłem z nią w wodzie ona miała wodę do kolan a ja powyżej kostek morze było spokojne ale jedna fala przyszła większa córce sięgała do szyi, dzieciak się zdziwił i wystraszył a fala odchodząc ją przewróciła i dziecko dało nura pod wodę oczywiście ją wyciągnąłem i wziąłem na ręce a kolejne fale były spokojne i nikt nic nie zauważył. A my przeżyliśmy horror, tak właśnie toną ludzie w morzu bałtyckim. Nie wyobrażam sobie jak można wchodzić do wody przy czerwonej fladze, ja to bym nawet zrezygnował z plażingu.
  • @Luc. - ale smutne dyrdymały, historia jak z taniego romansidła. A ja tam nawet pływam, co najwyżej średnio, wchodziłem w wody zatoki powyżej kolan, a nawet bardziej powyżej (na marginesie poducz się polskiej pisowni, nie pokazuj tego córce), kiedyś kąpałem się w zatoce dość często (czasem i w morzu) i nie nie przeżyłem żadnego horroru.
  • @Luc. - Polska jenzyk tródna jęnzyk.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Santo subito(2022-07-13)
Reklama