UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oto jezyk PO, PSL, Lewica- buta arogancja, brak konsultacji spolecznych. To jest ta wasza ''Normalnośc'', Nalezy jeszcze dodac UBecko SBckie metody scigania krytykantow w internecie. To jest ta wolnosc slowa, mediow jak mawial jurij motorowka jeszcze bedzie przepieknie.... no to jest. Rewolucja zaczyna pozerac wlasne dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    czyleciznamipilot(2023-11-20)
  • @czyleciznamipilot - Wolność słowa, misiaczku, nie oznacza braku odpowiedzialności za słowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    GłębokaMyśl(2023-11-20)
  • @czyleciznamipilot - Arogancja to język polityki. Dla szaraczka to utopia analizować budżet miasta. Nie wiem z czym masz problem bo PiS niczego nie konsultował w regionie przez lat 8.Miliardy w przekop, miliony dla parafii z funduszy na renowacje zabytków itp. itd.
  • @GłębokaMyśl - Wyglada mi to na bełkot sygnalisty???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    czyleciznamipilot(2023-11-20)
  • @czyleciznamipilot - "Wyglada mi to na bełkot sygnalisty??" Pamiętaj swojego ministra sprawiedliwości, pana Zbigniewa Ziobrę. Niewinni nie mają powodów do obaw !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    GłębokaMyśl(2023-11-20)
  • @GłębokaMyśl - Powinien pamiętać, gdyż Zbigniew Z. nadal jest ministrem, a nawet reklamuje się np. w TV Republika z Funduszem dla Poszkodowanych Przestępstwami (czy jakoś tak), który był do tej pory przeznaczany dla Kół Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu ta telewizja (niszowa i pro pisowska) zarabia z Funduszy pochodzących z naszych podatków. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RoomanR(2023-11-20)
Reklama