UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Informacja typu, że wypadek nastąpił wskutek utraty panowania nad pojazdem czy zjechania na przeciwny pas ruchu jest w efekcie dezinformacją. Oznacza bowiem wskazanie sprawcy i wyjaśnienie przyczyn. Ostatnio w wyniku wypadku jaki zaistniał z kolumną rządową podanie przez media, za informacją policyjną, że zderzenie z radiowozem eskorty nastąpiło w wyniku zjechania kierowcy cywilnego samochodu na przeciwny pas ruchu. Tym samym ma to świadczyć o winie tego kierowcy (w tym przypadku kobiety). A w rzeczywistości na takim etapie podając taką ocenę wypadku nie mamy pełnej wiedzy tak o jego faktycznej przyczynie jak i kto naprawdę był sprawcą. Stąd w pierwszych informacjach należy podawać tylko zaistnienie wypadku i powstałe stąd utrudnienia w ruchu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    13
    Volder.(2023-06-27)
  • @Volder. - Nie oczekuj wyrafinowanego tekstu i przekazu od AMEBY. która pod własnym artykułem wstydzi się podpisać.
  • @Volder. - Nie wiem czego nie rozumiesz. Utrata panowania nad pojazdem czego następstwem jest wypadnięcie z drogi. Chyba, że rozważyć należy celowe zjechanie z drogi co jest mało prawdopodobne. Można również rozłożyć to na czynniki nieznane jak pęknięta opona czy działanie innego kierowcy. Co pewne zawierałaby notatka dla prasy.
  • @Volder. - miałem poważny wypadek w Elblągu, i po tym co wyczytałem w prasie i komentarzach, czytając jakiś art. o wypadku wiem tylko, że był wypadek, a reszta to domysły autora i komentujących. A jeszcze jak się znajdzie osoba która zna i nie lubi uczestnika wypadku - to już są takie historie w komentarzach wypisywane że ho ho :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    okoniowaty(2023-06-27)
  • @Volder. - Otóż to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pabloo(2023-06-27)
Reklama