UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najpierw, wykaz kandydatów następnie ich programy, ten który zmniejszy cały urząd Miasta o połowę może uzyska moje poparcie, jak dla mnie to kadencję powinny być rozliczane finansowo, kto co zrobił dla finansów miasta i mieszkańców, jak tylko grzeje stołek to obciążyć finansowo zabrać mienie na rzecz miasta i na białe niedźwiedzie bilet w jedną stronę, ciekaw jestem ilu wtedy kandydatów było by na ten stołek?
  • MariuszLewandowski-Fc Program jest prosty i na wprost zaczerpnięty z kakiery politycznej elbląskiego Dyzmy - Piotra Opaczewskiego czyli mało robić dużo gadać jeszcze więcej zarabiać a najwięcej załatwiać dla swoich przyd.... Urząd w rękach Rembelskiego zostanie sprywatyzowany jak dawny Pasłęcki Bumar po czym zburzony jak hala pasłęckie odlewni a grunt spółka z Panam Rembelskim sprzeda deweloperowi. Tyle że chyba nie temu z Iławy bo ten chyba czuje się mocno oszukany gruntami w Pasłęku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-02)
Reklama