UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wcale bym się nie zdziwił, że to jest kolejna gierka w bolszewickich standardach PiSu. Dlatego trzeba ich rozliczyć 15.10 z tego, co robią od 8 lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    92
    65
    Antypis(2023-08-30)
  • @Antypis - Już ten twój podpis głupawy zapowiada jakość komentarzy. Obstawiam sześć klas szkoły podstawowej.
  • Ty w ogóle nie masz mózgu jak każdy pis
  • Ja bym tak nie szalał z tymi sześcioma klasami..... to jest żelbeton ukształtowany przez pewne "mendia" i tu nie ma szans na jakiekolwiek próby spojrzenia na sprawę z innej strony.
  • Drug, tiebia nada pawtariac: dojczland dojczland ueber alles..... a tiepier ty pajdzi sdiełac lioda putinu (towariszczu) iz kremlia....
  • @Antypis - nie głosuj za bełta a będzie dobrze. Hashtagi: #Jon
  • @Antypis - A komunę rozliczyłeś!?
  • @Antypis - Anty pis. A kto rozliczy rządy PO Amber gold gdzie je.. ludzi na miliardy i rozsprzedali kraj I dalej chodzą Te PO wskie
  • @Antypis - bolszewia to peło. obejzyj reset i nasz czlowiek w warszawie a zrozumiesz ze gnusk to czlowiek moskwy tak samo jak u nas motorowka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    ediii(2023-08-30)
  • Sześć klas podstawówki i to nie pełnej, to posiada większość wyborców PiSu. Głąby do potęgi ntej. Ten kraj stanie się lepszym, gdy od władzy zostaną odsunięte prorosyjskie osobniki. Jarosław K, Mateusz M itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    Antypis(2023-08-31)
  • @Antypis - Nie szczekaj
  • @Haker - Pisiory nie przestaną mnie zaskakiwać. Dlaczego każdy kto krytykuje PIS-owców jest od razu odbierany jako zwolennik PO? Czy któryś z was drodzy zwolennicy Jarka mi to wyjaśni? Nie każdy kto krytykuje obecny rząd jest zwolennikiem PO, ale TVP tak ukształtowało wasze mało pojemne łepetynki żeby każdego kto z wami się nie zgadza wrzucać do jednego worka z Tuskiem...
  • @Antypis - Każdy ma to na co zasługuje. Ty akurat masz pusty sagan.
Reklama