UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dopóki formuła nie zostanie zmieniona to udział w tej szopce nie ma najmniejszego sensu. Gdzie się podział rzecznik mieszkańców wybrany przez urzędników ? Miał zdać relację ze swoich działań na łamach Portelu i prawie mu się udało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    GłębokaMyśl(2023-11-09)
  • @GłębokaMyśl - Zgłaszam się. Na bieżąco pomagam też wnioskodawcom - najbardziej jestem zadowolony z tego, że udało się doprowadzić mi do dopuszczenia 8 projektów, które miały być niesłusznie odrzucone. Pomagałem przy trzech odwołaniach - jedno przeszło, dwa niestety nie i nie zgadzam się z ich uzasadnieniem. Tak jak pisałem wcześniej przygotowuje cały czas raport - na podstawie tego co mam możliwość obserwować w trakcie budżetu obywatelskiego. Teraz zostają obserwacje i rekomendacje z liczenia głosów - już teraz wiem że na pewno jedną z nich będzie publikowanie protokołu z liczenia głosów. Oczywiście jeśli tylko zostanę poproszony o wywiad do portelu czy jakiegokolwiek innego medium to zdam relację z tego co już zrobiłem, sam na pewno przyjdę z konkretem jakim jest raport. Wczoraj w ramach raportu przygotowałem projekt karty oceny formalnej, żeby uporządkować proces oceny projektów. Swoją drogą to zapraszam do kontaktu, może Pan dzwonić pod numer 883 798 544
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    ArturPytliński(2023-11-09)
Reklama