UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem pewny, że gdyby przetrzepali wszystkich kierowców jeżdżących na aplikacji na pewno wyszłyby nie jedne kwiatki, tak jak to było w Warszawie. Normą jest też dla nich jazda pod wpływem alkoholu albo narkotyków.
  • Co ty nie powiesz. Taksiarz?
  • Absolutnie zadny taksówkarz a klient, już były klient przewozów na aplikację. Po ostatnim nocnym kursie odpuściłem sobie taką jazde. Kierowca był tak wywalony, że przez miasto wiózł mnie z prędkością 70km/h.
  • "kierowców jeżdżących na aplikacji na pewno wyszłyby nie jedne kwiatki" - No, jak elbląski znany taksówkarz wozi nieznającego miasta pasażera drogą powiedzmy 10 x dłuższą niż normalnie, to wszystko jest ok.
  • Sorry ale czy ja napisałem gdzieś, że jestem zwolennikiem taksówek? Żeś się uwziął niesamowicie, chyba mam doczynienia z kierowcą na aplikacji XD. Ja po prostu napisałem jak wiózł mnie ostatnio kierowca i ile cyrków wyszło w Warszawie. Myślisz, że tu będzie inaczej??? No nie.
  • Za dużo bajek się naczytałeś chyba
  • A może by tak złotówy przestrzegać a sorry przecież połowa to to emerytowane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Bolt fan(2022-12-19)
  • W czym masz problem taksówki tak nawet czasami w dzień jeżdżą każdy chce zarobić nie pasuje ci to z buta popi.. a nie narzekasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    Bolt fan(2022-12-19)
  • dokladnie bajek sie naogladal KONKURENCJA CZYZBY?
  • Wystarczyło napisać że nie miał ważnych uprawnień, albo zatrzymane. Bez prawa jazdy brzmi tak jakby ich nigdy nie miał i nie znał zasad ruchu drogowego. Droga redakcjo
  • Bajeczki wypisujesz. Kleju się nawąchałeś.
  • No pewnie duzo ludzi jezdzi pod wplywem alko ale dwa razy wiecej jezdzi nacpanych i nic z tego sobie nie robią bo psiaki zamiast sprawdzac narko to nigdy nie patrzą dopiero kiedy cos sie dzieje i jeszcze nie zawsze dlatego to ze nałożą mandat wyzszy za przekroczenie predkosci to tez banał ale bardziej trzeba zobaczyc kto w tych pojazdach jezdzi bo W egu co 3 jezdzi nacpany amfetamina co 6 koksem i co 4 marihuana i nie musze tego sprawdzać poprostu jestem dobrym obserwatorem i dziwi mnie ze policja nie widzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Milooo(2022-12-19)
Reklama