UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie pozwólcie na budowie tej protezy nawet za połowę tej ceny!!! Bojkotujecie ten pomysł, to czarna polewka zaserwowana wszystkim ludziom czującym wodę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Instruktor WOPR(2022-03-30)
  • MariuszLewandowski-Fc @Instruktor WOPR - Sorki chłopie ale czy ty widziałeś ten basen jak działał ? Wydaje mi się znasz go tylko z widokówek. Cała przestrzeń po prawej stronie to płycizna od 10 cm do pół metra w sam raz dla dzieci i ich mamuś. To jest idealne oferta dla nich i chcesz czy nie - to najliczniejsza i wymagająca szczególnej ochrony grupa użytkowników. Nie chcesz - nie chodź ale innym nie przeszkadzaj. Ostatnie moje spotkanie z "Żaglem" było jak szukał ciała dziewczynki przy Moście Kolejowym - na szczęście to był fałszywy alarm. Jak chcesz zobaczyć 10 letniego topielca to licz się że to może być ciało twojego syna. Wodę to pewnie czujesz tylko w wannie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-30)
  • @MariuszLewandowski-Fc - O Pan Mariusz całym sercem i sobą za Witkiem Wróblewskim. Och jakie to wspaniałe i rycerskie tak sie za UM wstawiać. Proszę niech sie Pan nie kompromituje.
  • @Instruktor WOPR - No to bojkotuj wraz ze swoim idolem-mentorem radnym niezależnym z NE 2.0,a nie tylko nawołujesz i nawołujesz a ty czujesz wodę jako "ochroniarz środowiskowy" czy tylko chcesz chachmęcić?
  • MariuszLewandowski-Fc Pozwoli Pan że sam zdecyduję jak i gdzie mam się kompromitować ? Ostatnio podczas XXIII Sesji dostało się i radnym-bezradnym i prezydentowi więc proponuje żeby to Pan przestał pajacować. Z tego co ja wiem to ma to być oferta kierunkowa do czasu rewitalizacji dużej niecki i dlatego jestem za, z pełną świadomością że to jest obok a nie zamiast basenu jaki znałem od dziecka. Nie wiem gdzie Pan był dotąd ale rewitalizacja basenu w dawnej formie była postulatem Grupy Referendalnej Wolny Elbląg w roku 2013 potem była w programie Obywatelskiego Elbląga i nadal nie ma opcji żeby jej nie napełnić. Ale pilniejsze są dzieci i to jest opcja dla nich - całkiem dobra.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-30)
  • @MariuszLewandowski-Fc - ML się odezwał baran nad Baranami. Ja kiedyś ci powiedziałem że wyrównamy rachunki. Przyjdzievzas że zaskomlisz i pomyślisz o mnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Elblążaninzeg(2022-03-30)
  • ML życiowa nirdolega teraz przykleił się do wróbla i myśli że jest git. A tu panie ml nie jest git jak to mówią cierpliwy kamień ugotuje a pańskie ekscesy będą wyrównane. Poza tym jak parkujesz taksówkę społeczna na Traugutta to patrz czy ona ona nie utrudnia ruchu innym. Od teraz każde twoje fujowe parkowanie niezgodne ze znakami to telefon na policję i srraz miejska po uprzednim nagraniu wyktoczenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mieszkancyeg(2022-03-30)
  • MariuszLewandowski-Fc @Elblążaninzeg - Pozwolisz że zacytuję Prezydenta - " Nie strasz, nie strasz bo się..... " Drogi chłopcze ma wieleloodłamowe złamanie kości twarzoczaszki, implant w szczęce i przecięty nerw podjęzykowy rozumiem że chcesz mnie wystraszyć, ale powiem ci że jakoś słabo ci to idzie. Moja fizjonomię pogorszyć może już tylko zderzenie z TIR-em ale z przyjemnością popatrzę jak się starasz....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-31)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mieszkancyeg - Życzyłbym Panu takich sukcesów życiowych ja te które ja odniosłem zapraszam na stronę Wolny Elblag. pl zakładka Mariusz Lewandowski - co prawda wymaga poprawek i aktualizacji ale z chęcią zobaczę Pana historię zawodową. Przyczepił to się Traksik do "Łupieżowego" i z listonosza awansował na kierownika - nie ma jak zawód - kierownik. Cieszę się że taksówka jest i na razie kilka osób objętych specjalnym wsparciem wożę jako wolontariusz za własne środki a że czasami trudno znaleźć miejsce to fakt i jeśli komuś utrudniam życie to przepraszam ale jeśli czekam na osobę niepełnosprawną w stopniu mnie porażającym to niestety bardziej dbam o wygodę pasażera niż literę przepisów i tak już pozostanie - i to jest dla mnie git. A fotki proszę podsyłać i mi - do archiwum.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2022-03-31)
Reklama