UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ja tam pana prezydenta Lecha Wałęsę, którego miałem kiedyś okazję (po słynnym meczu Austria-Polska na Euro 2008,tym z karnym z kapelusza od Howarda Webba;) poznać we Wiedniu osobiście, bardzo lubię:) Najbardziej jego rożne bon-moty oraz fakt wystąpienia na konwencji wyborczej POKO (i późniejszą zmianę decyzji w/s poparcia;)) Bardzo bowiem sobie cenię m. in. jego styropianową konsekwencję, charakterystyczną również dla wielu innych członków tej więdnącej formacji:) @GłębokaMyśl - Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Słońce Żoliborza Jarosław Kaczyński też ma jednak odebrać Nagrodę Nobla. Podobno w pierwszej kolejności Wałęsie - Olga Tokarczuk jest zaś w odwodzie, gdyby ten znany uparciuch się bardzo opierał:) Hashtagi: #NobelDlaJaroslawaToNarodowaSprawa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    RobertKoliński(2019-10-11)
  • Przecież Jarosław będzie czytać Jej kaiążki. :)
  • RobertKoliński Lenin. .. wróć! Jarosław Czyta Dzieciom! xD Hashtagi: #takbylo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-10-11)
  • @RobertKoliński - Komitet Noblowski nie wykorzystał swojej szansy. .. Umiłowany przywódca naroda wolskiego nie dostał pokojowej nagrody Nobla. .. To musi być robota międzynarodówki judolewackiej. .. ale w naszej zdrowej ideowo ojczyźnie narut śmiało mówi tym wrogim siłom swoje stanowcze NIE ! Może chociaż Adrian się będzie potrafił znaleźć i da panu Jarosławowi Kaczyńskiemu Orła Białego za całokształt walki z komuną i zdrowym rozsądkiem. .. Chyba, że razem z panem Mateuszem Morawieckim dostaną Nobla z dziedziny ekonomii za ich najwspanialszą piątkę, która ich nic nie kosztuje. .. a ludowi doskonale smakuje. .. Niech żyje Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie ma tutaj dostępu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    GłębokaMyśl(2019-10-11)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Mnie natomiast niezwykle w tym noblowskim kontekście podoba się ta słynna, podobno miniona, "mądrość etapu", którą wykazują się dziś na wyścigi ci wszyscy płynący z nurtem, nacjo-bogoojczyźniani komentatorzy prawicy;) Hashtagi: #ZprademToWiadomoCoPlynie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-10-11)
Reklama