UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Samolocik ten bardzo "cichutki"dalej upiększa nam wypoczynek. Już warkot mam w uszach, nawet jak śpię. Weźcie w końcu porządek z tym warkotem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    7
    Soniko(2021-05-15)
  • @Soniko - Lotnisko w tym mieście istniało już przed wojną. Jak samolot przeszkadza to z miasta na wieś droga wolna. I już przestań jęczeć z tym samolotem, bo to jest nudne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    15
    Mjr.Tom(2021-05-15)
  • @Soniko - Kuźwa mieszkam niedaleko lotniska i mi ten samolot nie przeszkadza. Może ty musisz zapisać się do psychiatry
  • @Mjr.Tom - To, że lotnisko było to każdy wie, ale nigdy nie było takiego dokuczliwego warkotu, to ostatnie kilka lat to jest naprawdę przesadą, jeżeli chodzi o ten całodniowy hałas a właściwie warkot.
  • A ja mieszkam daleko od lotniska a czuję się jakbym mieszkał na lotnisku. Także nie pisz, że mieszkasz przy lotnisku i ci nie przeszkadza. Mam przeczucie, że jednak coś jest na rzeczy, bo rzeczywiście jesteście dobrze zorganizowani w internecie. Ten samolot musi być uziemiony, Kropka!
  • @Soniko - Rok temu chcieliśmy zrobic porządek z tym samolotem. Petycja wystosowana do Prezydenta. Można ją i odpowiedź na nią jest w rejestrze petycji w UM. I co? I nic. Wszystko jest ok. Normy nie są przekraczane. Js nie mieszkam blisko lotniska, mieszkam na Hetmańskiej. Ten warkot jest nie do zniesienia. Nie wiem, kto ma w tym interes, żeby ta prywatna firma zarabiała kosztem elblążan. Ale od narzekania nic się nie zmieni. Trzeba się zorganizować, tak, jak Ci od tej trasy Wschodniej.
  • @Soniko - Chwała Wam Dobrym Spadochroniarzom, Samolociarzom, Paralotniarzom i Wlascicielom tej budy na lotnisku dzieki ktorym mamy codzienne naloty. Prezydencik tez ma wywalone, a wystarczy postawic ultimatum, albo lata nad polami, albo zwija sie z Elblaga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    Henek(2021-05-15)
  • @Mjr.Tom - Mieszkam w Elblągu od 60 lat i nigdy takiego hałasu samolotu nie było. Dość tego!!! Tak nie może być!!!
  • Pozostaje sie tylko modlic zeby jakas brzoza go przytuliła, skoro on wszystkich mieszkancow ma gdzies.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Wladimir W(2021-05-15)
  • Zgadzam się. Tak. Ten samolot musi przestać latać! To jest nie do zniesienia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    kont(2021-05-15)
  • Nigdy? To ponad 100 lat już tu mieszkasz? Czy jak startowały Junkersy w 1939 to nie były takie głośne?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Mjr.Tom(2021-05-15)
  • @Mjr.Tom - Junkersy robiły konkretną robotę ale wówczas ludzie również narzekali. Skoro ludziom "wschodnia"się nie podoba i chcą nie dopuścić do jej budowy tak również w tym wypadku maja prawo do własnego zdania. Niech wracają skąd pochodzą czyli Gdańsk i Olsztyn.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Ton Jon(2021-05-16)
Reklama