UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak zgadzam się w z tym co Państwo piszecie. Komendant amator odpala rurę i nic wszystko pod dywan zamiecione. Ponad 12 lat pracuję w armii więc jem z państwowego koryta, ale nie jestem świnia i już mnie to wkur. co się dzieję w tym kraju na max! Pozdro wielkie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    62
    30
    Gregor83(2023-09-23)
  • @Gregor83 - Skoro jesteś w armii i przyrzekałeś bronić ojczyzny, to czemu nas nie bronisz przed Morawieckim i resztą?
  • Bo jest demokracja
  • A co ja mogę szanowny kolego, szaraczek ze mnie; dwie belki na pagonie to muszę słuchać się idiotów; tzn. i tak to olewam udaję tylko że się słucham, mam dziecko i pracuję na chleb bo nałogów nie mam. Aaa powiem Ci jak jest w armii, jakie mam odczucia po tylu latach tak:gadam z chorążym = kompletny idiota, gadam z kapitanem = samodzielny idiota, gadam z majorem = buc, ignorant i dowodzący idiota. Pozdro serdeczne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    13
    Gregor83(2023-09-25)
  • @Gregor83 - Po tylu latach dwie belki to coś cienko.
  • @Gregor83 - Nobtak i w tej armii tak wsztstkich do jednego worka mozna wrzucic-? W kazdym srodowisku znajda sie takie jednostku, ale nie jest to norma. A opinie taką, ze wszyscy tacy sa moze tylko wydac czlowiek niefoceniony lub z przerostem wlasnego ego.
  • @Gregor83 - Twoi przełożeni nie będą zadowoleni z takiego komentarza...
  • @Gregor83 - no to za poprzednikow bylby to two ostatni rok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ja elblazanin(2023-09-28)
Reklama