UWAGA!

Ichiban,czyli Toyota Jacek Knedler numerem jeden!

 Ichiban,czyli Toyota Jacek Knedler numerem jeden!

Firma Toyota Jacek Knedler otrzymała tytuł Ichiban, przyznawany najlepszym dealerom marki Toyota w Europie. To nagroda dla tych, którzy najlepiej potrafią zdobyć serca i umysły klientów.

Ichiban w języku japońskim oznacza "numer jeden". Ten tytuł jest zarezerwowany dla dealerów Toyoty, którzy mają najwyższe osiągnięcia związane z satysfakcją i zadowoleniem klientów tej marki, zarówno w dziedzinie sprzedaży samochodów, jak i obsługi posprzedażowej. Jest przyznawany przez Toyota Motor Europe od 2007 roku, a sam konkurs jest jednym z elementów strategii Toyoty „całkowite zadowolenie klienta”.

 

"Nagroda Ichiban jest potwierdzeniem, że działalność dealera pozytywnie wpływa na życie klientów, lokalną społeczność i pracowników, za co serdecznie dziękujemy" - napisał w liście gratulacyjnym dla elbląskiej firmy Matt Harrsion, prezes Toyota Motor Europe.

To już trzecia taka nagroda dla Toyota Jacek Knedler w historii!

 

Toyota Jacek Knedler
       Kazimierzowo 4B
       (55) 23-60-900
       e-mail: 046@toyota-polska.pl
      
       Godziny otwarcia:
       Poniedziałek – piątek: 8-18
       sobota: 9-14
       www.toyota-knedler.com.pl

      
       --- artykuł promocyjny ----


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie